Szerző Téma: Corollát, Aurist szeretnék venni  (Megtekintve 2128612 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8040 Dátum: 2011.10.26 20:16:48 »
1 gyereknek oké a hb e12, de a másodiknál, ha márkában gondolkodunk, akkor vagy kombi, vagy verso következik, majd figyeld meg :D
S-Max kell 2,2dízellel 2 gyereknél... nem szabad alább adni..  ::) :devil:
Azt mondja meg valaki, hogy ha az ember bevállal 1 gyereket (mint mi, most 3hónapos a baba), és majd ha esetleg rövidesen jön a 2. is, = 4tagú család, a szülés (nőgyógyász stb stb egy vagyon), akkor miből üljön át a magyar család egy egyterübe vagy nagyobb kombiba? 1 fizu + 1 gyes pénzből.  :hug:
Egyébként meg azt sem látom be, hogy a 2 gyereknél az E12 HB még kicsi, de az E12 kombi meg már elégséges.
Az E12 HB csomagterébe egy mai modern 3funkciós babkocsi esernyőre csukva, és mellé rakva a mózeskosár rész = elfér.
Ha azt nézem, hogy van 2 gyerek, 2 gyerekülés, 1mózeskosaras babakocsi + 1 sportkocsi , + csomagok stb stb..na ez már azért sok autónak kihívás.

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8041 Dátum: 2011.10.26 22:13:32 »
nekem simán befér 2 gyerek+ülés+nagy babakocsi+sport babakocsi.
ráadásul egyszer az asszony beült a két gyerekülés közé hátra mert elől fater ült.  :flowers:
azért az mér kicsit afganisztáni hangulat volt.. :flowers:

"Azt mondja meg valaki, hogy ha az ember bevállal 1 gyereket (mint mi, most 3hónapos a baba), és majd ha esetleg rövidesen jön a 2. is, = 4tagú család, a szülés (nőgyógyász stb stb egy vagyon), akkor miből üljön át a magyar család egy egyterübe vagy nagyobb kombiba? 1 fizu + 1 gyes pénzből. "

olyan nettó 5-600felett sztem már reménykedhetsz.  :flowers:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8042 Dátum: 2011.10.27 20:31:21 »
Igen. Csak sajnos a csomagtér rovására... De hát valamit valamiért.  ;)

Mindenki mondja, hogy kicsi a csomagtér, de nekem eddig mindig elég volt. Pedig megjártük kétszer négyen Lengyelországot vele. Mindkét alkalommal télen, sok cuccal, nagy táskákkal. Én pedig kispolskiban és Marutiban nőttem fel a nővéremmel együtt, és mindig elfértünk. De tudjátok most úgyis az a divat, hogy jön a gyerek, vegyél csuklósbuszt  :D .
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

feryoo7

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1732
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8043 Dátum: 2011.10.27 20:36:29 »
Mindenki mondja, hogy kicsi a csomagtér, de nekem eddig mindig elég volt. Pedig megjártük kétszer négyen Lengyelországot vele. Mindkét alkalommal télen, sok cuccal, nagy táskákkal. Én pedig kispolskiban és Marutiban nőttem fel a nővéremmel együtt, és mindig elfértünk. De tudjátok most úgyis az a divat, hogy jön a gyerek, vegyél csuklósbuszt  :D .
2 éven keresztül a 93 as gyártású 1 cliómmal 5 személlyel Miskolcot jártam. Az 5 embernek 1 hétre elegendő ruha kaja volt hogy kis Tv is vittünk ...stb. ami egy koliba kell.
Olyan szinten meg volt pakolva a kocsi hogy a Miskolc plázába a garázsba csak úgy tudtam beálni hogy az alját végighúzta a beton, és elfértünk mindig benne pedig kisseb volt az egész kocsi mint az E12 hb.
( bár mikor jjöttünk haza és a fiúk elaludtak hátúl nem kellet félni hogy elborulnak valamelyik irányba úgy néztek ki hátúl mint a herningek )

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8044 Dátum: 2011.11.08 22:30:57 »
Ma megkérdeztem a főnököm, hogy mit gondolok mennyiért lehetne reálisan eladni a felesége autóját: 2006 decemberi E12 HB Luna + tolatóradar + váltózár (ugyanolyan mint az enyém, csak a színe más, olyan, mint KGabe autójáé), valami 40 ezer km van benne és ahogy őket ismerem nemcsak hogy mindig márkaszervízbe hordták, de a legkisebb problémával szintén csak márkaszervízbe (A Mayerhoz ahova én is) járnak. Itt a doktornő tulajdonos nem kamu, a főnököm felesége ugyanis háziorvos.
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8045 Dátum: 2011.11.08 22:48:17 »
Mindenki mondja, hogy kicsi a csomagtér, de nekem eddig mindig elég volt. Pedig megjártük kétszer négyen Lengyelországot vele. Mindkét alkalommal télen, sok cuccal, nagy táskákkal. Én pedig kispolskiban és Marutiban nőttem fel a nővéremmel együtt, és mindig elfértünk. De tudjátok most úgyis az a divat, hogy jön a gyerek, vegyél csuklósbuszt  :D .
Majd megtudod, tesóóó!!!  :D Ha nem akarsz/tudsz venni olyan babakocsit 160.000-ért, ami papírvékonyságúra összecsukható, akkor eléred majd az E12 HB csomagtartójának határait...és akkor még egy táskát sem raktál bele...
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8046 Dátum: 2011.11.08 22:51:10 »
Majd megtudod, tesóóó!!!  :D Ha nem akarsz/tudsz venni olyan babakocsit 160.000-ért, ami papírvékonyságúra összecsukható, akkor eléred majd az E12 HB csomagtartójának határait...és akkor még egy táskát sem raktál bele...

Oké, megtudom majd... Egyrészt vagyok annyira sznob, hogy lehet megveszem azt a babakocsit, másrészt pedig nem gondolom, hogy mindenhova cipelni kell a babakocsit. Én a nővéremmel együtt kispolskiban majd marutiban nőttünk fel, és nem emlékszem, hogy bármikor vittük volna a babakocsit. Több ismerős van, aki nem cipeli a babakocsit, minek is kellene. De tudom, majd megtudom  :D .

Nővreméknek Ignisük van, és amikor megszületett a gyerekük akkor is maradt, sőt még mindig, pedig a gyermek pár héten belül 7 éves lesz... Nem is tudom hogy élték túl...
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8047 Dátum: 2011.11.10 21:03:02 »
Oké, megtudom majd... Egyrészt vagyok annyira sznob, hogy lehet megveszem azt a babakocsit, másrészt pedig nem gondolom, hogy mindenhova cipelni kell a babakocsit. Én a nővéremmel együtt kispolskiban majd marutiban nőttünk fel, és nem emlékszem, hogy bármikor vittük volna a babakocsit. Több ismerős van, aki nem cipeli a babakocsit, minek is kellene. De tudom, majd megtudom  :D .

Nővreméknek Ignisük van, és amikor megszületett a gyerekük akkor is maradt, sőt még mindig, pedig a gyermek pár héten belül 7 éves lesz... Nem is tudom hogy élték túl...
Lányomnak olyan esernyöméretü babakocsija volt, addig használtuk, mig össze nem rogyott alatta, aztán meg már nem kellett.

Késő Róbert

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 486

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8049 Dátum: 2011.11.12 10:35:39 »
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8050 Dátum: 2011.11.12 10:43:45 »
EZ az az autó, amit említettem, hogy Kakucs-ringre menet (idén nyáron) együtt előzgettünk pár autó erejéig a 4. sz. főúton. Gyönyörű élőben, abszolút feltűnő a hibátlan fekvése!!!  :wub:
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8051 Dátum: 2011.11.12 10:55:29 »
EZ az az autó, amit említettem, hogy Kakucs-ringre menet (idén nyáron) együtt előzgettünk pár autó erejéig a 4. sz. főúton. Gyönyörű élőben, abszolút feltűnő a hibátlan fekvése!!!  :wub:
Ezt én is láttam élőben, néztem is mikor még ott dolgoztam, ahol le van fényképezve  ;)
Aszem Tsityu meg is vehetné, legalább nem kell messze menni..  :D

feryoo7

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1732
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8052 Dátum: 2011.11.12 11:21:06 »
EZ az az autó, amit említettem, hogy Kakucs-ringre menet (idén nyáron) együtt előzgettünk pár autó erejéig a 4. sz. főúton. Gyönyörű élőben, abszolút feltűnő a hibátlan fekvése!!!  :wub:
Nem tudom hogy egy ilyen ritka hibátlan állapotú kocsit miért akar eladni a gazdája.
Ez nem olyan kocsi ami minden utca sarkon áll.
 

TSityu

  • Vendég
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8053 Dátum: 2011.11.12 12:12:33 »
Aszem Tsityu meg is vehetné, legalább nem kell messze menni..  :D

Ha cseng a kassza és még meglesz, lehet megnézem.  :?:

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re:Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #8054 Dátum: 2011.11.12 12:15:39 »
Ha cseng a kassza és még meglesz, lehet megnézem.  :?:
Ahhoz, hogy kinézz az ablakon, minek kell csengeni a kasszának?  :tt2: