Szerző Téma: Corollát, Aurist szeretnék venni  (Megtekintve 2132811 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5955 Dátum: 2010.12.23 08:07:18 »
Akik elsosorban anyagminosegre mennek, azok sosem Toyotat nezegettek  ;)
Bocsika, ezt ugye nem gondolod komolyan...?  :hmmmm: :flowers:
... ez úgy lenne helyes megállapítás, hogy "akit a dögös formák hoznak lázba, azok sosem Toyotát nézegettek." :yes:
Az anyagminőség kategóriájának felső szegmensébe volt mindig az adott korban. Ha megnézel pl egy V-ös Golfot, vagy H Astrát, mindkettőben recseg ropog a belső kárpit, nem nagyon, de jobban, mint egy E12-ben.  :yes:
« Utoljára szerkesztve: 2010.12.23 08:12:57 írta bepi81 »
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5956 Dátum: 2010.12.23 10:40:22 »
Ksrácsonyra elfogadnám, még az ára is nagyon jó... Gyöngyi, nem dobjuk össze az árát? Használnánk felváltva.  :?: :hug:
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5957 Dátum: 2010.12.23 10:46:41 »
Ha csak a felét kéne tényleg rááldozni, nem sokat gondolkodnék.  :innocent:
         

barna.czukor

  • Vendég
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5958 Dátum: 2010.12.23 10:49:20 »
Nem tudom, mit esztek ezeken a buszokon. Mintha lenne 5 gyereketek...

Siman TS-t kell venni ennyiert, azt csapatni vele esz nelkul mindenfele. Nem kerrego buszt; nem vagytok Ti meg 50 evesek.

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9395
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5959 Dátum: 2010.12.23 11:05:59 »
Karácsonyra elfogadnám, még az ára is nagyon jó... Gyöngyi, nem dobjuk össze az árát? Használnánk felváltva.  :?: :hug:
Nem értem, miért adnak el ennyi idősen, ennyi km-rel egy autót gyakorlatilag újkori árának feléért  :whistling: Hacsak nem pénzügyi gondok (nem megy a törlesztő).

Nem tudom, mit esztek ezeken a buszokon. Mintha lenne 5 gyereketek...

Siman TS-t kell venni ennyiert, azt csapatni vele esz nelkul mindenfele. Nem kerrego buszt; nem vagytok Ti meg 50 evesek.
Nem vagyunk egyformák és ez nem csak kor kérdése  :flowers: 
Hidd el, jó dolog egy nyomatékos "kerregő buszt" vezetni, de senki nem mondja, hogy ilyet vegyél, csak egyszerűen fogadd el, hogy más élvezi (nem kell feltétlenül megértened)  :yes:

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12161
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5960 Dátum: 2010.12.23 11:07:14 »
ilyen "garázsom" nekem is van, amit itt írnak.. :winkiss:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5961 Dátum: 2010.12.23 11:18:01 »
Én már átléptem a vááá-vááá-vááá korszakon, én már jobban szeretem a háttérben hallható "fíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí-t (turbó süvítést) és különben is, minek forgatni, ha alul is megy?  :flowers:
Ráadásul ezerrel gyártjuk az utódokat és bár, még nincs meg az 5 gyerek, de szeretnénk vagy 2 egészségeset (1 fiú 1 lány, sorrendet betartva), plusz szeretnénk majd az Ők holmijaikat bepakolni hiánytalanul a csomitartóba, amire a TS sajna nem képes, csak a COV tudja befogadni. Kár, hogy COV-ból nem csináltak TS-t, mert, akkor meg lenne a tökéletes családi ótóm.
Bár választhatnék OFF Zafira OPC-t, csak az, mint Toyo megszállottat nem érdekel!!!  :whistling: (Na, jó, egy körre elcsavarnám a főtengelyét annak a ribancnak is!!!!!!!!!  :D )

Ez az autó, a COV, számunkra a T.Ö.K.É.L.E.T.E.S. autó lenne. Ha lenne pénzem, alku nélkül fizetném ki rá a 2.999.999Ft-ot, pedig én szoktam alkudozni aztán... de ennél nem tenném.  :hug:
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23132
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5962 Dátum: 2010.12.23 11:20:53 »
Karácsonyra elfogadnám, még az ára is nagyon jó... Gyöngyi, nem dobjuk össze az árát? Használnánk felváltva.  :?: :hug:
Nem értem, miért adnak el ennyi idősen, ennyi km-rel egy autót gyakorlatilag újkori árának feléért  :whistling: Hacsak nem pénzügyi gondok (nem megy a törlesztő).
Sajnos én egy halálesetet sejtenék mögötte. Mi is jártunk így, mikor apum 1991-ben meghalt. Akkor volt egy OFF Skoda Favorit-unk, ami 1,5 évet állt a garázsban, mire tesóm megszerezte a jogsit és újra használni kezdtük.
Visszatérve erre az autóra, valószínűleg emiatt nem tudják fizetni a hitelt, vagy egyszerűen csak nem használják...
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5963 Dátum: 2010.12.23 11:55:21 »
Akik elsosorban anyagminosegre mennek, azok sosem Toyotat nezegettek  ;)
Bocsika, ezt ugye nem gondolod komolyan...?  :hmmmm: :flowers:
De, igen   :)


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

lablac

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6859
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5964 Dátum: 2010.12.23 11:59:20 »
Karácsonyra elfogadnám, még az ára is nagyon jó... Gyöngyi, nem dobjuk össze az árát? Használnánk felváltva.  :?: :hug:
Nem értem, miért adnak el ennyi idősen, ennyi km-rel egy autót gyakorlatilag újkori árának feléért  :whistling: Hacsak nem pénzügyi gondok (nem megy a törlesztő).
Vagy epp ellenkezoleg. Szalad a szeker es 3-4 evente kocsit cserelnek.  :)


Voltak:  '08 Auris 2.0 D-4D Sol; '05 Honda Jazz 1.2 i-DSI S Cool, '09 Honda Accord 2.4 i-VTEC EX

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9395
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5965 Dátum: 2010.12.23 12:09:55 »
Vagy epp ellenkezoleg. Szalad a szeker es 3-4 evente kocsit cserelnek.  :)
Jó lehet, ha valaki megteheti, hogy évi bő 1,5M-ból tart autót  ::)
Vajon miért vitték el 16 hónappal korábban műszaki vizsgára?

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5966 Dátum: 2010.12.23 12:49:40 »
... szeretnénk vagy 2 egészségeset (1 fiú 1 lány, sorrendet betartva), plusz szeretnénk majd az Ők holmijaikat bepakolni hiánytalanul a csomitartóba,

Épp a múltkor beszéltünk róla, meg valamelyik topikban is volt róla szó, hogy ma ez a divat. Megszületik a gyerek és egyterűt, nagy hombár kombit kell venni, hogy beférjenek a cuccok. Persze ez engem nem zavar, én inkább mosolygok ezen. Mi, a nővéremmel, kispolskiban és marutiban nőttünk fel, és nem lett semmi bajunk. Nem kell mindig cipelni 6 babakocsit, és 3 évre elegendő cuccot. Csak szervezés kérdése az egész.
Az egyik jóbarátom bátyjáék egy twingoval is megoldották, aztán lecserélték egy használt Cliora (twingoval lett valami komoly, de nem akarták volna lecserélni), és teljesen jól elvannak vele.
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

mondi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8808
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5967 Dátum: 2010.12.23 12:51:13 »
Ksrácsonyra elfogadnám, még az ára is nagyon jó... Gyöngyi, nem dobjuk össze az árát? Használnánk felváltva.  :?: :hug:

Rendben van az az L-s rendszám az évjárathoz képest?
Az autó benzinnel megy, minden más a sátán műve...

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9395
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5968 Dátum: 2010.12.23 13:11:57 »
Megszületik a gyerek és egyterűt, nagy hombár kombit kell venni, hogy beférjenek a cuccok. P
Arra nem gondolsz, hogy nem kényszerből vesz valaki hombár kombit, meg buszt, meg mittudoménméghogyannevezitek  ;)
Fordítsuk meg a dolgot: miért kell kis csomagterű, kevésbé praktikus autót használni, ha ugyanazt a menetdinamikát és vezetési élményt megkapom az egyterűtől  :hmmmm: Neked is csak azt tudom mondani, nem kell megérteni, egyszerűen csak fogadd el  :flowers:

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5969 Dátum: 2010.12.23 13:29:35 »
Megszületik a gyerek és egyterűt, nagy hombár kombit kell venni, hogy beférjenek a cuccok. P
Arra nem gondolsz, hogy nem kényszerből vesz valaki hombár kombit, meg buszt, meg mittudoménméghogyannevezitek  ;)
Fordítsuk meg a dolgot: miért kell kis csomagterű, kevésbé praktikus autót használni, ha ugyanazt a menetdinamikát és vezetési élményt megkapom az egyterűtől  :hmmmm: Neked is csak azt tudom mondani, nem kell megérteni, egyszerűen csak fogadd el  :flowers:
Tulképpen értem, hogy egy egyterünek más a feelingje, gyerekek állva táncolhatnak benne stb. ,de igazábol az alapterülete ugyan akkora mint egy kombinak. És ki tudja kihasználni a magas belteret? Zsiráfok, cilinderes uriemberek [rohog]. Vagy 1,20 magasan cuccolni? :hmmmm:
Mondjuk tüzifához praktikus :devil: