Szerző Téma: Corollát, Aurist szeretnék venni  (Megtekintve 2132855 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Satriani

  • Vendég
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5220 Dátum: 2010.10.30 10:27:52 »
Add oda neki a tiédet.  :cool2:  Tudom, mennyire imádod a szedán dizájnját.  :1eye:

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5221 Dátum: 2010.10.30 10:53:16 »
Add oda neki a tiédet.  :cool2:  Tudom, mennyire imádod a szedán dizájnját.  :1eye:
Na jó, azért annyira nem utálom, csak hát egy egy vitában az ember néha erősebben fogalmaz  :whistling:

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5222 Dátum: 2010.10.31 15:56:18 »
Nekem a sorrend: Sedan, HB,Wagon,LB- tetszési sorrendben :D  :1eye:
Nem visszafelé [rohog]

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5223 Dátum: 2010.10.31 17:26:41 »
Nálam pont a fordítottja  :whistling:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Satriani

  • Vendég
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5224 Dátum: 2010.10.31 19:25:47 »
Ugye nem E12-ről beszélünk? Abból ugyanis nincs liftback. (E11-nél nálam hatch, sedan, LB, kombi, E12-nél ugyanez, csak értelemszerűen LB nélkül.)

Satriani

  • Vendég
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5225 Dátum: 2010.11.01 17:47:35 »
Ma lemostam a Corollát, holnap megy kozmetikára, kisebb karcokat javítandó. Tavaly szeptemberben volt rajta az utolsó szerviz 66 ezernél, most 71 van benne, a héten bejelentem éves karbantartásra.

Outlaw

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1259
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5226 Dátum: 2010.11.01 19:02:53 »
Sziasztok!
Az alábbi Coriról kérném a véleményeteket:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_1.6_sol_plus_automata_nem_mmt_1_tulajdonostol-4234262
Ha nem MMT-s akkor még ez a régi jó öreg, vajpuhán dolgozó 4 gangos automata lenne amit (többek között) az E12-be szereltek az elején?
Mikortól volt váltás amikor már kizárólag csak MMT-t szereltek a Corikba?

Tisztelettel
Today, tomorrow and after tomorrow!

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5227 Dátum: 2010.11.01 19:52:59 »
Ma lemostam a Corollát, holnap megy kozmetikára, kisebb karcokat javítandó. Tavaly szeptemberben volt rajta az utolsó szerviz 66 ezernél, most 71 van benne, a héten bejelentem éves karbantartásra.
Én 5 e km-enként max lemosnám [rohog] [rohog] [rohog]
Az enyém 3,5 éves 60 ekm-en van tul, de még ablakmosót se töltöttem bele, eredeti ablaktörlő lapát stb. Csak a kötelező suervizek voltak. olaj szűrök cseréje.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5228 Dátum: 2010.11.01 20:17:51 »
Sziasztok!
Az alábbi Coriról kérném a véleményeteket:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_1.6_sol_plus_automata_nem_mmt_1_tulajdonostol-4234262
Ha nem MMT-s akkor még ez a régi jó öreg, vajpuhán dolgozó 4 gangos automata lenne amit (többek között) az E12-be szereltek az elején?
Mikortól volt váltás amikor már kizárólag csak MMT-t szereltek a Corikba?

Tisztelettel
Igen,ez 4gangos hagyományos automata. mmt csak a dízelbe került az E12ben.
Gabe 254.

TSityu

  • Vendég
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5229 Dátum: 2010.11.01 20:22:05 »
Ma lemostam a Corollát, holnap megy kozmetikára, kisebb karcokat javítandó. Tavaly szeptemberben volt rajta az utolsó szerviz 66 ezernél, most 71 van benne, a héten bejelentem éves karbantartásra.
Én 5 e km-enként max lemosnám [rohog] [rohog] [rohog]
Az enyém 3,5 éves 60 ekm-en van tul, de még ablakmosót se töltöttem bele, eredeti ablaktörlő lapát stb. Csak a kötelező suervizek voltak. olaj szűrök cseréje.

Ez most éppen eladó, gondolom azért írta.  :innocent:

Satriani

  • Vendég
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5230 Dátum: 2010.11.01 21:56:07 »
Ha nem MMT-s akkor még ez a régi jó öreg, vajpuhán dolgozó 4 gangos automata lenne amit (többek között) az E12-be szereltek az elején?

Igen. Ha érdekelnek tapasztalatok, keresd meg Zoolander cartársat.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5231 Dátum: 2010.11.01 22:11:23 »
Sziasztok!
Az alábbi Coriról kérném a véleményeteket:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_1.6_sol_plus_automata_nem_mmt_1_tulajdonostol-4234262
Ha nem MMT-s akkor még ez a régi jó öreg, vajpuhán dolgozó 4 gangos automata lenne amit (többek között) az E12-be szereltek az elején?
Mikortól volt váltás amikor már kizárólag csak MMT-t szereltek a Corikba?
Az E12-es esetében végig ezzel az automatával szerelték az 1.6-os benzinest; de csak azt. Igen, ez még a jó öreg, négygangos, hidromechanikus bolygóműves automata  :yes: ... MMT-vel csak az 1.4-es dízel E12-eseket szerelték.

Az E15-nél tűnt el a kínálatból a hagyományos automata, ha jól tudom.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Zoolander

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 83
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5232 Dátum: 2010.11.02 22:46:05 »
Már privátolunk   :clap:

dicsértem is, feketében bécs belsővel a legszebb.

Viszont számomra homály, hogy a sol és a sol plus között mi volt a felszereltség difi, a napfénytető? Vagy kapott térdlégzsákot 9. lufinak?
A hírdetésben szerepel ESP, tudtommal az E12-ben egyben sem volt, nekem is ABS meg EBV vagyon tudtommal.  :hmmmm:


Ha nem MMT-s akkor még ez a régi jó öreg, vajpuhán dolgozó 4 gangos automata lenne amit (többek között) az E12-be szereltek az elején?

Igen. Ha érdekelnek tapasztalatok, keresd meg Zoolander cartársat.
Made in Japan

Zoolander

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 83
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5233 Dátum: 2010.11.02 22:49:34 »
Bizony, nekem ez volt a szívfájdalom hogy a dieselben mmt dobog és még a munkafelvevő is azt mondta, hogy ha hagyományos automatát keresek akkor az nem az én világom, pedig d4d volt az álmom.
Sebaj, a benya is jó csak szeret enni, főleg városban - dugóban...

Írtam is privátban a kollégának hogy 9-9.5 liter volt a max amire letudtam egy tank alatt szorítani a vegyest 100% városi közlekedéssel, szégyen és gyalázat - pedig kapkodtam le a lábam a gázról hogy váltogasson, közben néztem a pillanatnyi fogyit is akkoriban hogy mikor mit eszik, de a végeredménynél feladtam.  :whistling:

Az automatára visszatérve, ami az újakban van az már végre egy jó fejlesztés - állítólag, bár nem tudom hogy az avensisben az van, de a corolla mit kap az e15? Vagy még az is mmt-t?  :hmmmm:



Sziasztok!
Az alábbi Coriról kérném a véleményeteket:
http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/corolla/toyota_corolla_1.6_sol_plus_automata_nem_mmt_1_tulajdonostol-4234262
Ha nem MMT-s akkor még ez a régi jó öreg, vajpuhán dolgozó 4 gangos automata lenne amit (többek között) az E12-be szereltek az elején?
Mikortól volt váltás amikor már kizárólag csak MMT-t szereltek a Corikba?
Az E12-es esetében végig ezzel az automatával szerelték az 1.6-os benzinest; de csak azt. Igen, ez még a jó öreg, négygangos, hidromechanikus bolygóműves automata  :yes: ... MMT-vel csak az 1.4-es dízel E12-eseket szerelték.

Az E15-nél tűnt el a kínálatból a hagyományos automata, ha jól tudom.
Made in Japan

OldPiet

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12282
Re: Corollát, Aurist szeretnék venni
« Válasz #5234 Dátum: 2010.11.02 23:07:33 »
Csak ámulok , a váltó miatt nem vettél dieselt [rohog]
Nekem egész más fontossági sorrendem van. jó kis takarékos hangos moci zakatol a fülembe ;)
A többi le van ejtve. Mondjuk én még azonoas ár mellett se választanék automata váltot :D