Szavazás

Mennyire vagy vájtfülű?

Nem hallgatok rádiót autóban.
4 (3.6%)
Elég a gyári zene, elégedett vagyok vele.
63 (56.3%)
Egy gyárinál jobb fejegység mindig befigyel.
31 (27.7%)
Mindenem a zene, új fejegység, nagy ovál, erősítő, mélynyomó.
14 (12.5%)

Összes szavazó: 112

Szerző Téma: AutóHiFi (hallga csak...)  (Megtekintve 1674400 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

wolfman

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2098
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6360 Dátum: 2011.03.19 01:36:23 »
Héj farkas!

carstylingon van zajcsökkentő lap 4000Ft/lap. 1 lap az 530x750 mm ez pont jó lenne az ajtóburkolatokra. Lehet én is veszek 2-t mert hangszóró kábel cserénél úgyis újra szétszedem a kocsit, ajtókat pláne :D

Valami linket pls... én nem találtam.

Dynamat?

Petyaa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Auris 1.4 VVT-i
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6361 Dátum: 2011.03.19 09:21:47 »
Héj farkas!

carstylingon van zajcsökkentő lap 4000Ft/lap. 1 lap az 530x750 mm ez pont jó lenne az ajtóburkolatokra. Lehet én is veszek 2-t mert hangszóró kábel cserénél úgyis újra szétszedem a kocsit, ajtókat pláne :D

Valami linket pls... én nem találtam.

Dynamat?

óó hoppá az lemaradt :D

http://www.carstyling.hu/buy_shower.php?id=228367
Nem Dynamat, STP de burkolatra jó lesz az is. Az se rossz.


Satriani

  • Vendég
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6363 Dátum: 2011.03.28 12:26:04 »
Tudok egy eladó P88RSII-t. A tulajnak annyi vele a baja, hogy nem tud beállításokat menteni. Hallottam-láttam pár hete a fejet, zsír. Ha valakit érdekel, írjon, összehozom a tulajjal.

Petyaa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Auris 1.4 VVT-i
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6364 Dátum: 2011.03.28 20:06:54 »
Jó ez a Joe Satriani, töltöm is le az összes albumát. Tud gitározni a srác.

Maxim

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 568
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6365 Dátum: 2011.03.29 21:25:17 »
Megvan az erősítő. Végül az APX lett, mert nem volt megoldható az APA próbája és kipróbálás nélkül, meg nem mertem belevágni a vásárlásba.
Szóval így elsőre szimpatikus kis jószág az APX, már kíváncsi vagyok hogy fog teljesíteni.
Csütörtökön megyek a mélyládát megcsináltatni, úgyhogy lassan csak kialakul a dolog. Ha megvan a doboz, majd teszek fel róla képet, hogy milyen lett  ::) mert már nagyon fúrja az oldalam nekem is és várom a végeredményt... :szemez:

wolfman

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2098
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6366 Dátum: 2011.03.30 08:04:41 »
Megvan az erősítő. Végül az APX lett, mert nem volt megoldható az APA próbája és kipróbálás nélkül, meg nem mertem belevágni a vásárlásba.
Szóval így elsőre szimpatikus kis jószág az APX, már kíváncsi vagyok hogy fog teljesíteni.
Csütörtökön megyek a mélyládát megcsináltatni, úgyhogy lassan csak kialakul a dolog. Ha megvan a doboz, majd teszek fel róla képet, hogy milyen lett  ::) mert már nagyon fúrja az oldalam nekem is és várom a végeredményt... :szemez:

És nem mondta a srác, hogy vidd el, fizesd ki, és ha nem tetszik, vagy valami baja van, visszaveszi, vagy segít valahogy kipróbálni?

Petyaa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Auris 1.4 VVT-i
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6367 Dátum: 2011.03.30 08:35:01 »
Megvan az erősítő. Végül az APX lett, mert nem volt megoldható az APA próbája és kipróbálás nélkül, meg nem mertem belevágni a vásárlásba.
Szóval így elsőre szimpatikus kis jószág az APX, már kíváncsi vagyok hogy fog teljesíteni.
Csütörtökön megyek a mélyládát megcsináltatni, úgyhogy lassan csak kialakul a dolog. Ha megvan a doboz, majd teszek fel róla képet, hogy milyen lett  ::) mert már nagyon fúrja az oldalam nekem is és várom a végeredményt... :szemez:

És nem mondta a srác, hogy vidd el, fizesd ki, és ha nem tetszik, vagy valami baja van, visszaveszi, vagy segít valahogy kipróbálni?

igen az nem ártana

Maxim

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 568
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6368 Dátum: 2011.03.30 09:16:17 »
Ez lényegében új. Van rá garancia és csütörtökön úgy néz ki a próba is meg lesz oldva. Az igaz, hogy nem mindent tudok a legoptimálisabban összehozni (mármint, hogy a saját autóban mindent kipróbálni és csak azután megvenni) mert ez a körülmények miatt nem mindig megoldható. De azért amit lehet meghallgatok előtte, kipróbálom.

wolfman

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2098
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6369 Dátum: 2011.03.30 09:33:36 »
Ez lényegében új. Van rá garancia és csütörtökön úgy néz ki a próba is meg lesz oldva. Az igaz, hogy nem mindent tudok a legoptimálisabban összehozni (mármint, hogy a saját autóban mindent kipróbálni és csak azután megvenni) mert ez a körülmények miatt nem mindig megoldható. De azért amit lehet meghallgatok előtte, kipróbálom.

Nem, félreértettél. Én az APA-ra és a gazdájára gondoltam, hogy Ő miért nem mondta ezt. Hiszen ez olyan, mint próbaút nélkül elhozni egy autót...

Maxim

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 568
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6370 Dátum: 2011.03.30 09:44:28 »
Ez lényegében új. Van rá garancia és csütörtökön úgy néz ki a próba is meg lesz oldva. Az igaz, hogy nem mindent tudok a legoptimálisabban összehozni (mármint, hogy a saját autóban mindent kipróbálni és csak azután megvenni) mert ez a körülmények miatt nem mindig megoldható. De azért amit lehet meghallgatok előtte, kipróbálom.

Nem, félreértettél. Én az APA-ra és a gazdájára gondoltam, hogy Ő miért nem mondta ezt. Hiszen ez olyan, mint próbaút nélkül elhozni egy autót...

Ja. Igen felajánlotta, hogy próbáljam ki, csak volt ezzel némi gond. Ugyanis neki már nem volt autóba építve (így ez a próba lehetőség ezzel kiesett) és azt mondta, hogy úgy kipróbálhatom ha az én autómba bedobom gyorsan és meghallgatom. De ezt meg azért nem tudtam megoldani, mert ugye nekem meg még nincs kiépítve ahhoz a rendszer, hogy így meg tudtam volna oldani. Meg aztán olyan ismerőst sem találtam akivel ezt össze tudtam volna hozni esetleg az ő autójában.
Így aztán nagyon fájt érte a szívem, de lemondtam róla.

wolfman

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2098
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6371 Dátum: 2011.03.30 10:38:19 »
Ez lényegében új. Van rá garancia és csütörtökön úgy néz ki a próba is meg lesz oldva. Az igaz, hogy nem mindent tudok a legoptimálisabban összehozni (mármint, hogy a saját autóban mindent kipróbálni és csak azután megvenni) mert ez a körülmények miatt nem mindig megoldható. De azért amit lehet meghallgatok előtte, kipróbálom.

Nem, félreértettél. Én az APA-ra és a gazdájára gondoltam, hogy Ő miért nem mondta ezt. Hiszen ez olyan, mint próbaút nélkül elhozni egy autót...

Ja. Igen felajánlotta, hogy próbáljam ki, csak volt ezzel némi gond. Ugyanis neki már nem volt autóba építve (így ez a próba lehetőség ezzel kiesett) és azt mondta, hogy úgy kipróbálhatom ha az én autómba bedobom gyorsan és meghallgatom. De ezt meg azért nem tudtam megoldani, mert ugye nekem meg még nincs kiépítve ahhoz a rendszer, hogy így meg tudtam volna oldani. Meg aztán olyan ismerőst sem találtam akivel ezt össze tudtam volna hozni esetleg az ő autójában.
Így aztán nagyon fájt érte a szívem, de lemondtam róla.

Hát ja. Ki lehet próbálni az autót, de csak ha én vezetek, és nem a vevő....  ::)
Hol volt egyébként az erősítő? Hol találtad?

Satriani

  • Vendég
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6372 Dátum: 2011.03.30 10:58:07 »
Hát ja. Ki lehet próbálni az autót, de csak ha én vezetek, és nem a vevő....  ::)

Mondjuk ez pont nem olyan. Én sem borítanám szét a beállított, szépen telepített rendszeremet csak azért, mert a leendő vevő nem kábelezte be a kocsiját. Lett volna egy hasonló vevőm, aki ragaszkodott a próbához, de mindenképp az én autómban. Elmagyaráztam neki, miért nincs értelme: az ő kocsijában, az ő hangszóróival, az ő kábeleivel, az ő fejegységével, az ő kedvenc zenéivel kell, hogy jól működjön. Ráadásul mindezt úgy képzelte, hogy felviszem neki Pestre az erősítőt, és az orra előtt beszerelem, majd kiszerelem - nyilván szétborítom egy lakótelepi parkolóban a kocsit, kiszedem az anyósülést, beállítom a rendszert, szólok a T. Vevőnek, hogy lefáradhat hallgatózni, megkínálom innivalóval, hozok neki egy 90-60-90-es pedikűrös buxát, és még elnézést is kérek. Vigye el, próbálja ki, van rá egy hete, aztán majd - eredeti állapotában - visszahozza, ha nem tetszik.
« Utoljára szerkesztve: 2011.03.30 11:00:29 írta Satriani »

wolfman

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2098
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6373 Dátum: 2011.03.30 11:55:49 »
Hát ja. Ki lehet próbálni az autót, de csak ha én vezetek, és nem a vevő....  ::)

Mondjuk ez pont nem olyan. Én sem borítanám szét a beállított, szépen telepített rendszeremet csak azért, mert a leendő vevő nem kábelezte be a kocsiját. Lett volna egy hasonló vevőm, aki ragaszkodott a próbához, de mindenképp az én autómban. Elmagyaráztam neki, miért nincs értelme: az ő kocsijában, az ő hangszóróival, az ő kábeleivel, az ő fejegységével, az ő kedvenc zenéivel kell, hogy jól működjön. Ráadásul mindezt úgy képzelte, hogy felviszem neki Pestre az erősítőt, és az orra előtt beszerelem, majd kiszerelem - nyilván szétborítom egy lakótelepi parkolóban a kocsit, kiszedem az anyósülést, beállítom a rendszert, szólok a T. Vevőnek, hogy lefáradhat hallgatózni, megkínálom innivalóval, hozok neki egy 90-60-90-es pedikűrös buxát, és még elnézést is kérek. Vigye el, próbálja ki, van rá egy hete, aztán majd - eredeti állapotában - visszahozza, ha nem tetszik.

Na. Pont ez a B verzió jutott eszembe - pontosabban Te ezzel a verzióval -, csak ezt így ebben a formában nem akartam leírni, lévén nem tőlem származik az ötlet.  ::) De mindenképpen hasznosabb, mint bármi más az embernek a saját rendszerében kipróbálni a cuccot.

... persze belegondoltam én is, hogy én vajon jó szívvel adnám-e oda egy ismeretlennek az eladó erősítőmet, tudva hogy egy erősítőt igen könnyű megpörkölni, elég egy rossz mozdulat hozzá. Valószínűleg nem, bár ott a kétségtelen tény, hogy a vételár nálam van, ha gond van, legfeljebb nem veszem vissza....


Nekem szerencsém volt, amikor a Sony fejet vettem, mert volt idő, mód és lehetőség tesztelni, hallgatni, és annak alapján dönteni, hogy megveszem-e...  :sorcerer:

Maxim

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 568
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6374 Dátum: 2011.03.30 18:13:37 »
Persze, mindez világos számomra is, nem is ezt vártam el én sem. Csak van több olyan hirdetés is, hogy még benne van az eladó autójában az eladni kívánt erősítő. És legalább a működőképességét lehet ellenőrizni így. A többi Satriani által felhozott érv teljesen nyilvánvaló. Én is szívesen oldottam volna meg úgy, hogy már egy kész kábelezéssel megyek oda és az enyémben kipróbálom. Ez lett volna az abszolut ideális. De sajnos adott időpillanatban nem így állt az autóm (még most sem így áll) és ezért bukott el ez a dolog. De most van egy APX -em és örülök neki. Remélem nemsokára az új ládának is örülhetek.
Más. Láttam nagyon szép uDimension is, azt hiszem a Racing Bazáron 35 -ért amit Satriani kolléga korábban eladott, olyat. Meg találtam egy nagyon guszta Audison Srx4 -est is. Mondjuk beszerelhetőség szempontjából az ülés alá, az lett volna a leg ideálisabb. Ja ez is 35 -be lett volna.