Szavazás

Mennyire vagy vájtfülű?

Nem hallgatok rádiót autóban.
4 (3.6%)
Elég a gyári zene, elégedett vagyok vele.
63 (56.3%)
Egy gyárinál jobb fejegység mindig befigyel.
31 (27.7%)
Mindenem a zene, új fejegység, nagy ovál, erősítő, mélynyomó.
14 (12.5%)

Összes szavazó: 112

Szerző Téma: AutóHiFi (hallga csak...)  (Megtekintve 1673733 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Petyaa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Auris 1.4 VVT-i
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6330 Dátum: 2011.03.12 16:24:26 »
Köszönet farkasnak, a péntek esti beállításokért! :clap:

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6331 Dátum: 2011.03.12 16:28:03 »
Tényleg! Wolfman, hova tűntél este? 1 órát vártunk rád a parkolóban. :D
         

wolfman

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2098
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6332 Dátum: 2011.03.12 17:19:40 »
Köszönet farkasnak, a péntek esti beállításokért! :clap:

Ismét tűzoltás volt az inkább, de jól esik vele molyolni.  :D

Viszont tényleg be kellene venned magad egy-egy félórára-órára, amikor ilyen jó idő van, mint most is, mert ilyenkor nem kell melengetni az elektronikát, meg Te se fagysz halálra, és játszanod kéne a szub fázisával, a láda helyzetével, meg persze az időkorrekciójával is, hátha lehet még jobbat faragni belőle. (Szerintem igen.) Ha már mindenképp magad akarod megoldani.  :flowers:

wolfman

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2098
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6333 Dátum: 2011.03.12 17:23:47 »
Tényleg! Wolfman, hova tűntél este? 1 órát vártunk rád a parkolóban. :D


ÉN hova tűntem? Ti hova tűntetek? Bementem válúzni, mire kiértem, még épp el tudtam csippenteni egy integetést az IQ-s kolleginától...  :D

Igazából bent ettem inkább, mert nem hiszem, hogy hölgytársaságba való volt az a dupla sajtos Royal, meg az ő megevése.  :whistling: Igazából én randis szendvicsnek hívom, mert ha rendelsz egy olyat az első randin, a választottad előtt megeszed, és még a másodikra is sor kerül (mármint randira), akkor megvan a választottad.  :D Azt csak disznó módon lehet enni, mert jó eséllyel széthullik, kint meg ugye nem lett volna lehetőség normálisan kajálni. Bocsi. Legközelebb sajtburger menü lesz.  :D

wolfman

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2098
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6334 Dátum: 2011.03.12 17:31:37 »
Ja, Petya, sajnálom, a Morelről lecsúsztál. Eladtam.  :clap:

Persze valójában egyik szemem nevet csak, a másik erősen  :cry:, mert valami csodálatos szub volt az. A srác meghallgatta nálam (nekem ugye a Powerhez van beállítva minden, a jelszint, a vágás, a fázis, minden), aztán meghallgatta saját magánál, ott egy Audison ötcsatornás régi darab volt (kisebb volt, mint a GTO 75.4), ott meg ugye a szett fejről ment. De olyat szólt, hogy ha a srác egyik szemét elkértem volna még pluszban, lehet, hogy azon is elgondolkozik....  :D

Nem is tudom, melyikünk járt rosszabbul: ő, hogy ki kellett adnia érte annyit, amennyiért valami büccögőt vesz bótba ládástul garanciásan (vagy kettőt), vagy én, akinek oda kellett adni. Mindenesetre fáj a hiánya, pedig hónapok óta nem hallgattam....  :cry: Ott nem kellett időkorrekcióval szórakozni, bekötötte, és gyönyörűen szólt. Mondta is, hogy ez valami teljesen más, mint a Rokija volt.

És ami számomra is igazán meglepő volt: négyajtós Vectrával jött, és a zárt csomagtartóból fölényesen átzenélt az utastérbe.

Ha sok pénzem lesz, és találok, biztos, hogy egyszer lesz megint Morelem..... Nem hallottam ehhez még csak hasonlót sem. Hajaj....

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6335 Dátum: 2011.03.12 19:16:43 »


És ami számomra is igazán meglepő volt: négyajtós Vectrával jött, és a zárt csomagtartóból fölényesen átzenélt az utastérbe.

Ha sok pénzem lesz, és találok, biztos, hogy egyszer lesz megint Morelem..... Nem hallottam ehhez még csak hasonlót sem. Hajaj....
Az element is képes erre nem kicsit, hanem nagyon, sőt néha akár vége sincs a basszusnak :)

Petyaa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Auris 1.4 VVT-i
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6336 Dátum: 2011.03.12 20:49:08 »
Ja, Petya, sajnálom, a Morelről lecsúsztál. Eladtam.  :clap:


Jaja nagyon helyes, van legalább suska :yes:. Nekem úgysem kellett volna..........legalább is egyenlőre :D. Találtam egy fazont aki csinál nekem egy zárt ládát a GTO subhoz. Vaterán is találtam egyet 25-ért de ahhoz meg el kellene adnom az enyim :D de egyenlőre autógumira akarták cserélni meg ilyenek :lol: aztán jelentkezett ez a hifis pacák. Azt mondta 5-6 ezerből megvan, profi kárpitoshoz elküldi meg minden....speakon csatlakozó is megy rá.

Petyaa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Auris 1.4 VVT-i

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6338 Dátum: 2011.03.12 21:13:58 »
Ez a vaterás, így nézne ki az enyém is.

http://auto-motor.vatera.hu/auto_hifi/erosito_melynyomo/melylada_jbl_gto_1202d_melynyomo_zart_ladaban_1441230999.html
Inkább én elmennék Mészáros Gyurihoz, hogy egy Element 12es subot zárt ládában mutasson be neked, lehet lemondasz a JBLről!

Petyaa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Auris 1.4 VVT-i
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6339 Dátum: 2011.03.12 21:49:49 »
Ez a vaterás, így nézne ki az enyém is.

http://auto-motor.vatera.hu/auto_hifi/erosito_melynyomo/melylada_jbl_gto_1202d_melynyomo_zart_ladaban_1441230999.html
Inkább én elmennék Mészáros Gyurihoz, hogy egy Element 12es subot zárt ládában mutasson be neked, lehet lemondasz a JBLről!

Jr subot hallottam már, elementet még nem. Igen mehetnék a Mészáros Gyurihoz is, de én most nem megyek a Mészáros Gyurihoz. Most sajnos ebből az élményből kimaradok :D. Viszont egy kis infógyűjtésre elmennék hozzá. A JBL-ről nem mondok le semmilyen színezős izé miatt [rohog] :flowers:

Satriani

  • Vendég
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6340 Dátum: 2011.03.12 22:03:48 »
...színezős izé...

...és nem unja, és nem unja, és huszadszor is elsüti...  :yawn:

Hagydmáabba.

Petyaa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Auris 1.4 VVT-i
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6341 Dátum: 2011.03.12 22:35:14 »
Csak azért csinálom, hogy idegesítselek titeket :clap: :lol:

Satriani

  • Vendég
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6342 Dátum: 2011.03.12 22:54:40 »
Ezt hívják az információs szupersztrádán trollkodásnak ill. topikrombolásnak.




wolfman

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2098

wolfman

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2098
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #6344 Dátum: 2011.03.13 00:27:33 »
Ja, Petya, sajnálom, a Morelről lecsúsztál. Eladtam.  :clap:


Jaja nagyon helyes, van legalább suska :yes:. Nekem úgysem kellett volna..........legalább is egyenlőre :D. Találtam egy fazont aki csinál nekem egy zárt ládát a GTO subhoz. Vaterán is találtam egyet 25-ért de ahhoz meg el kellene adnom az enyim :D de egyenlőre autógumira akarták cserélni meg ilyenek :lol: aztán jelentkezett ez a hifis pacák. Azt mondta 5-6 ezerből megvan, profi kárpitoshoz elküldi meg minden....speakon csatlakozó is megy rá.

Lehet, hogy a legjobb lenne a gyári láda méreteit megtudni, és az alapján csináltatni. A gyáriak csak tudják tán, mért pont akkora ládába teszik. Nemmellesleg megmaradna a reflex ládád is. Könnyen előfordulhat, hogy zárthoz kevés lesz a hatcsatornás. Mármint ahhoz kevés, hogy szépen meghajtsa. Bár ha jól belegondolok, most így, hogy félgőzön megy, így is sok egy kicsit a szub - lehet, hogy nem lenne rossz választás-változtatás.