Szavazás

Mennyire vagy vájtfülű?

Nem hallgatok rádiót autóban.
4 (3.6%)
Elég a gyári zene, elégedett vagyok vele.
63 (56.3%)
Egy gyárinál jobb fejegység mindig befigyel.
31 (27.7%)
Mindenem a zene, új fejegység, nagy ovál, erősítő, mélynyomó.
14 (12.5%)

Összes szavazó: 112

Szerző Téma: AutóHiFi (hallga csak...)  (Megtekintve 1673887 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #5235 Dátum: 2010.10.29 19:11:20 »
Sajna bebuktam egy 4 csatis pro erősítőt  :censored: Maj legközelebb :)

Satriani

  • Vendég
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #5236 Dátum: 2010.10.30 07:57:06 »
Sorry...  :flowers: Kíváncsivá tett nagyon. Ha jobb lesz a Jr 4.300-nál, akkor megtartom, ha nem, akkor ebayes áron továbbadom.

Petyaa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Auris 1.4 VVT-i
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #5237 Dátum: 2010.10.30 11:04:13 »
Beragasztottam a sarut a fej RCA csatlakozójába, eltűnt a búgás, minden klafa :clap: :D Azért ha valaki tud ilyen csatlakozót az szóljon :yes:

wolfman

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2098
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #5238 Dátum: 2010.10.30 11:05:59 »
Petya, neked RS, vagy RSII van?

Petyaa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Auris 1.4 VVT-i
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #5239 Dátum: 2010.10.30 11:32:38 »
Petya, neked RS, vagy RSII van?

RS aktívban. Még egy tízest rádobnék és lenne egy RSII jó lenne :D

wolfman

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2098
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #5240 Dátum: 2010.10.30 12:47:01 »
Mennyibe kerülhet egy RSII előlap vajon? Illetve az előlap mozgató mechanika javítása-cseréje?

Petyaa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Auris 1.4 VVT-i
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #5241 Dátum: 2010.10.30 13:10:18 »
Mennyibe kerülhet egy RSII előlap vajon? Illetve az előlap mozgató mechanika javítása-cseréje?

Elég nehéz lehet beszerezni szerintem. Én itt kérdezősködnék a helyedben http://www.basys.hu/elerhetoseg

wolfman

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2098
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #5242 Dátum: 2010.10.30 14:56:46 »
Itt mindenképpen meg fogom kérdezni. Csak gondoltam, hátha tud valaki legalább hozzávetőlegesen valamit.

(Csendben megjegyzem - ha már itt vagy -, hogy a CS-n valaki hirdet egy GTO szériás monoblokk erősítőt....   :devil:)

 :whistling:

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #5243 Dátum: 2010.10.30 14:58:12 »
Aktív hajtás on, Pro on, generátor zaj on :(
Remélem a mostani átmeneti installációnak köszönhető a generátor zaj, mert most az rca keresztezi a tápot az erősítőknél illetve az egyik hsz kábel is, ellenben még sok sok beállítgatás van hátra, meg a generátorzaj is bosszant, de remélem megoldom hamar, majd a véglegesebb installációról teszek fel pár képted meg amúgy is majd :). De félörö é bódottá azér már most is van.

Petyaa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Auris 1.4 VVT-i
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #5244 Dátum: 2010.10.30 21:20:14 »
Itt mindenképpen meg fogom kérdezni. Csak gondoltam, hátha tud valaki legalább hozzávetőlegesen valamit.

(Csendben megjegyzem - ha már itt vagy -, hogy a CS-n valaki hirdet egy GTO szériás monoblokk erősítőt....   :devil:)

 :whistling:

Igen tudom :cry: nekem pont egy ilyen kellene most, de nincs most fölös 40ezrem :cry: :cry: Meg kellene még 1 pár Stinger RCA-is.....tápelosztó stb. Majd jövőre.......Azért kösz hogy szóltál farkas, haver vagy! :yes:

Petyaa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Auris 1.4 VVT-i
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #5245 Dátum: 2010.10.30 21:22:33 »
Aktív hajtás on, Pro on, generátor zaj on :(
Remélem a mostani átmeneti installációnak köszönhető a generátor zaj, mert most az rca keresztezi a tápot az erősítőknél illetve az egyik hsz kábel is, ellenben még sok sok beállítgatás van hátra, meg a generátorzaj is bosszant, de remélem megoldom hamar, majd a véglegesebb installációról teszek fel pár képted meg amúgy is majd :). De félörö é bódottá azér már most is van.

Nézz át minden testpontot, főként RCA csatlakozások!!! Olvastad nekem mi volt :D És ha jól tudom neked is RS-van vagy nem? Nekem is az RCA ott megy a táp mellett az erősítőnél és nuku generátor zaj. Nekem már majd a hangszórókábel is árnyékolt lesz :D

Satriani

  • Vendég
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #5246 Dátum: 2010.10.30 23:32:53 »
az rca keresztezi a tápot az erősítőknél illetve az egyik hsz kábel is

Az gáz... Szerintem először ezt oldd meg, aztán ráérnek a beállítások. Úgyis járatni kell egy kicsit a rendszert, amíg "összekopik".

Petyaa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Auris 1.4 VVT-i
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #5247 Dátum: 2010.10.31 09:11:52 »
Ha még irányított is az az RCA keresztben átmehet a tápkábelen........csak párhuzamosan nem mehet vele hosszában. De a legjobb tényleg ha kerüljük a tápot :D.

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #5248 Dátum: 2010.10.31 11:10:45 »
Ha még irányított is az az RCA keresztben átmehet a tápkábelen........csak párhuzamosan nem mehet vele hosszában. De a legjobb tényleg ha kerüljük a tápot :D.
Mind irányított., viszont nem konstans a generátor zaj, néha előjön néha nem, lehet nekem is a csati volna ki az RS II-n ?  :hmmmm:

Petyaa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Auris 1.4 VVT-i
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #5249 Dátum: 2010.10.31 11:24:18 »
Ha még irányított is az az RCA keresztben átmehet a tápkábelen........csak párhuzamosan nem mehet vele hosszában. De a legjobb tényleg ha kerüljük a tápot :D.
Mind irányított., viszont nem konstans a generátor zaj, néha előjön néha nem, lehet nekem is a csati volna ki az RS II-n ?  :hmmmm:

Valószínű........nekem a kis 12 pólusú csatlakozóban volt a gond ami a fejegységbe megy (RCA kimenetek) ott is az egyik magas RCA test saru csúszkált ki-be. Úgy néz ki ezek nem bírják a sok nyaggatást meg ki- be szerelést. Saruk füle letörik aztán kicsúsznak a csatiból.