Szavazás

Mennyire vagy vájtfülű?

Nem hallgatok rádiót autóban.
4 (3.6%)
Elég a gyári zene, elégedett vagyok vele.
63 (56.3%)
Egy gyárinál jobb fejegység mindig befigyel.
31 (27.7%)
Mindenem a zene, új fejegység, nagy ovál, erősítő, mélynyomó.
14 (12.5%)

Összes szavazó: 112

Szerző Téma: AutóHiFi (hallga csak...)  (Megtekintve 1673663 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

wolfman

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2098
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #5025 Dátum: 2010.10.04 20:41:33 »
:clap: Ez az srácok haladnak a dolgok szuper!!! Milyen szett lett a végén farkas? Figyu jojo szerintem a következő lépésed legyen az hogy tedd rendbe a kábeleket, mert ahogy elnéztem ott nálad vannak kusza dolgok :D Egy ilyen szetthez szépen be kell építkezni......vezetékeket szépen elvezetni, kötöző, bandázsszallag......stb.stb. Én is a hangváltóra gyanakodnék vagy a hangszórókábelek csatlakozásainál lehet valami. Vagy az erősítőd nehezen viseli ezt a szettet és torzít.....bár erre nem sok esély van, nem olyan gyenge az a GTS 180 erősítő. Ott valami beépítési gond lesz bár ezt a recsegést hallani kellene. Közepes hangerőn is jelentkezik?
 Nekem meg amúgy néha van halk generátor zajom, amióta megy az aktív rendszer, bár nem tudom miért :D RCA közel van a tápkábelhez az erősítőnél?? Vagy kivettem a mélyládát ami eddig kiszűrte a zavaró jeleket?? :lol: Vagy mi??

Te Petya. 2x60W az ehhez a hangszóróhoz kevéske. Szerintem. De ne legyen igazam.

Nekem egyébként ugyancsak P6550C szett lett a végén.  :D Csak még fingom nincs, hogy hova teszem a keresztváltót....

wolfman

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2098
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #5026 Dátum: 2010.10.04 20:42:46 »


HMM csupa nyalánkság :D RCA és monster hány méter és mennyi??

Nem. Cordial RCA. Monster négyeres hangszórókábel.  :)

olahjojo1990

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 948
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #5027 Dátum: 2010.10.04 20:43:04 »
:clap: Ez az srácok haladnak a dolgok szuper!!! Milyen szett lett a végén farkas? Figyu jojo szerintem a következő lépésed legyen az hogy tedd rendbe a kábeleket, mert ahogy elnéztem ott nálad vannak kusza dolgok :D Egy ilyen szetthez szépen be kell építkezni......vezetékeket szépen elvezetni, kötöző, bandázsszallag......stb.stb. Én is a hangváltóra gyanakodnék vagy a hangszórókábelek csatlakozásainál lehet valami. Vagy az erősítőd nehezen viseli ezt a szettet és torzít.....bár erre nem sok esély van, nem olyan gyenge az a GTS 180 erősítő. Ott valami beépítési gond lesz bár ezt a recsegést hallani kellene. Közepes hangerőn is jelentkezik?
 Nekem meg amúgy néha van halk generátor zajom, amióta megy az aktív rendszer, bár nem tudom miért :D RCA közel van a tápkábelhez az erősítőnél?? Vagy kivettem a mélyládát ami eddig kiszűrte a zavaró jeleket?? :lol: Vagy mi??

Te Petya. 2x60W az ehhez a hangszóróhoz kevéske. Szerintem. De ne legyen igazam.

Nekem egyébként ugyancsak P6550C szett lett a végén.  :D Csak még fingom nincs, hogy hova teszem a keresztváltót....
Mi betettük az ajtó kárpit és az ajtó közé...
Amúgy nem erősítőről megy a cucc ! :)
Józsi vagyok :-)

wolfman

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2098
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #5028 Dátum: 2010.10.04 20:43:40 »

A régi keresztváltom f0s...van egy in+ illetve in - azt csá...
Holnap megpróbálom, bár nem hiszem, hogy Tomi öccse szart adna el ! Azért köszi

Na és? Egy próbát megér, nem kell azzal használnod. Sőt, nem is szabad.

olahjojo1990

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 948
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #5029 Dátum: 2010.10.04 20:44:49 »

A régi keresztváltom f0s...van egy in+ illetve in - azt csá...
Holnap megpróbálom, bár nem hiszem, hogy Tomi öccse szart adna el ! Azért köszi

Na és? Egy próbát megér, nem kell azzal használnod. Sőt, nem is szabad.
Okés...holnap szétborítom, egyesével becsavarozok mindent...azt meglátjuk mi lesz...kicsit idegesítő...
PX-ről milyen árat tudsz?
Józsi vagyok :-)

Petyaa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Auris 1.4 VVT-i
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #5030 Dátum: 2010.10.04 20:50:28 »

Nem ér rá...zenél :D

Hohoho várjál! Akkor most miről megy a power szett? Fejegységre kötöttétek vagy hova?? RCA-kat húzd ki a fejből :nono:

wolfman

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2098
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #5031 Dátum: 2010.10.04 20:52:02 »

Okés...holnap szétborítom, egyesével becsavarozok mindent...azt meglátjuk mi lesz...kicsit idegesítő...
PX-ről milyen árat tudsz?

Az autóhifi már csak ilyen szét-össze.... Nekem például be van szerezve a Patentdepoból egy csomó ajtópatent, hogy ha egyszer megint szét lesz borítva, az elfáradt darabokat majd legyen miből pótolni.  ::)

A Px-et 60.000.- Ft-ra tartja a srác, a ládát nem tudom, ennyire, azt nem kérdeztem meg. Azt mondta, hogy ha valaki egybe viszi tőle, adja mellé a kábeleket is. Persze azóta megbontottam az egységet...


Ja meg beszereztem egy 4AWG-s tápkábelt is, ha már nem kell a srácnak, nehogy kárba vesszen....  ::)  :devil:
Ez az Audison kábel, remélem, hosszban és minden egyéb paraméterében meg fog felelni az erősítőnek...

wolfman

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2098
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #5032 Dátum: 2010.10.04 20:54:14 »
hogy mivan? Fejegységről zavargászol egy Power szettet?  :lol: A fej olyan 4x20-25W-t tud, csak szólok csendben....  ::)

olahjojo1990

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 948
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #5033 Dátum: 2010.10.04 20:59:02 »

Nem ér rá...zenél :D

Hohoho várjál! Akkor most miről megy a power szett? Fejegységre kötöttétek vagy hova?? RCA-kat húzd ki a fejből :nono:
Fejről megy !
Oks, csak nem volt nálam magnókivevő... :(
Reggel kihúzom !
Józsi vagyok :-)

Petyaa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Auris 1.4 VVT-i
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #5034 Dátum: 2010.10.04 20:59:36 »
Így van! Úgyhogy Jojo nehogy nekem fejről hajtsd ezt a szettet mert ha igen odamegyek azt ellopom, inkább cseréljünk :lol:. Figyu a lényeg hogy gyorsan szerezz be hozzá minimum egy olyan erősítőt ami nekem van (GTO 75.4) De a legjobb lenne egy olyan ami farkasnak is van. a 4X60W RMS kevéske hozzá, pláne hogy lehet annyi nem is jön ki rajta. 75.4 is elvileg 4X104W RMS de aztán lehet csak 75W RMS fene tudja mondjuk elvileg a CEA2006-os méréseknek lehet hinni és ott 4X104 van feltüntetve :D
 Szóval akkor le vagyok maradva én full GTO-ban nyomom. De sebaj ezt is ki kell ismerni, nem ugorhatok egyből powerre :D Majd akkor viszont had hallgatózzak már ha van tuti erősítő és szett mint mondjuk farkasnál, jojo neked még kell egy tuti erősítő amivel meghajthatod azt a szettet. Recsegés meg akkor azért van mert fejről hajtotd vagy isten tudja honnan. Aki segített neked az erre nem gondolt? vagy mi.....

wolfman

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2098
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #5035 Dátum: 2010.10.04 20:59:41 »

Nem ér rá...zenél :D

Hohoho várjál! Akkor most miről megy a power szett? Fejegységre kötöttétek vagy hova?? RCA-kat húzd ki a fejből :nono:
Fejről megy !
Oks, csak nem volt nálam magnókivevő... :(
Reggel kihúzom !

És így is akarod hagyni?

olahjojo1990

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 948
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #5036 Dátum: 2010.10.04 21:00:29 »

Okés...holnap szétborítom, egyesével becsavarozok mindent...azt meglátjuk mi lesz...kicsit idegesítő...
PX-ről milyen árat tudsz?

Az autóhifi már csak ilyen szét-össze.... Nekem például be van szerezve a Patentdepoból egy csomó ajtópatent, hogy ha egyszer megint szét lesz borítva, az elfáradt darabokat majd legyen miből pótolni.  ::)

A Px-et 60.000.- Ft-ra tartja a srác,
Ja nekem hál isten azok nem tőrnek, régi autó, nem vén autó :) Ez félig legózható :)
60-am nem lesz most rá :( Így kimarad sorry !
Józsi vagyok :-)

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #5037 Dátum: 2010.10.04 21:00:35 »
E11-ben elöl amúgy 13-as van az ajtóban? A régit érdemes vmi újabbra cserélni? Az igényeimet ismeritek, én vagyok a "csak zörögjön valami, az is elég" csaj.  :D
Én biztos nem bacakodnék kiemelő keret készítéssel, stb. Vagy totál felesleges és amíg nem recseg, hagyjam a fenébe? Anno lecsúsztam arról a frankó MM-es hátsó ovál hangszóró akcióról is.
         

olahjojo1990

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 948
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #5038 Dátum: 2010.10.04 21:02:47 »
Így van! Úgyhogy Jojo nehogy nekem fejről hajtsd ezt a szettet mert ha igen odamegyek azt ellopom, inkább cseréljünk :lol:. Figyu a lényeg hogy gyorsan szerezz be hozzá minimum egy olyan erősítőt ami nekem van (GTO 75.4) De a legjobb lenne egy olyan ami farkasnak is van. a 4X60W RMS kevéske hozzá, pláne hogy lehet annyi nem is jön ki rajta. 75.4 is elvileg 4X104W RMS de aztán lehet csak 75W RMS fene tudja mondjuk elvileg a CEA2006-os méréseknek lehet hinni és ott 4X104 van feltüntetve :D
 Szóval akkor le vagyok maradva én full GTO-ban nyomom. De sebaj ezt is ki kell ismerni, nem ugorhatok egyből powerre :D Majd akkor viszont had hallgatózzak már ha van tuti erősítő és szett mint mondjuk farkasnál, jojo neked még kell egy tuti erősítő amivel meghajthatod azt a szettet. Recsegés meg akkor azért van mert fejről hajtotd vagy isten tudja honnan. Aki segített neked az erre nem gondolt? vagy mi.....
Hát egyelőre fejről megy, mert gondoltam meghallgatom hogy szól így, de akkor holnap átdobom erősítősre, de nem hiszem, hogy nagy változás lenne.
Hidalva megküldöm a rendszert félig passzívban az gáz? In + In - ba dugok egy kábelt...
Hisz most nincs ládám...
Józsi vagyok :-)

Petyaa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Auris 1.4 VVT-i
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #5039 Dátum: 2010.10.04 21:03:11 »
E11-ben elöl amúgy 13-as van az ajtóban? A régit érdemes vmi újabbra cserélni? Az igényeimet ismeritek, én vagyok a "csak zörögjön valami, az is elég" csaj.  :D
Én biztos nem bacakodnék kiemelő keret készítéssel, stb. Vagy totál felesleges és amíg nem recseg, hagyjam a fenébe? Anno lecsúsztam arról a frankó MM-es hátsó ovál hangszóró akcióról is.

A gyári vagy régi hangszórókat érdemes valami újra cserélni :yes: Mondjuk egy elsőszett fejegység combóval már jelentős javulás érhető el :D