Szavazás

Mennyire vagy vájtfülű?

Nem hallgatok rádiót autóban.
4 (3.6%)
Elég a gyári zene, elégedett vagyok vele.
63 (56.3%)
Egy gyárinál jobb fejegység mindig befigyel.
31 (27.7%)
Mindenem a zene, új fejegység, nagy ovál, erősítő, mélynyomó.
14 (12.5%)

Összes szavazó: 112

Szerző Téma: AutóHiFi (hallga csak...)  (Megtekintve 1673978 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Satriani

  • Vendég
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #4875 Dátum: 2010.09.22 12:01:34 »
A méylközepeket fázist fordítottam, így mintha ütősebb lenne az egész, dinamikusabb egy hangyányit. Így most nagyon jól hangzik :yes:

Amúgy Gm-éknél van minden? Kábel, tápelosztó stb.stb.? Szóval ha megvan a másik erősítő mehetek is hozzájuk?

Gyuri múltkor azt magyarázta, hogy általában jobb eredményt lehet akkor elérni, ha a mélyközepeknél "egyenes" a fázis, és a többi hangszóró fázisát forgatod szükség szerint a fejről. Próbáld ki esetleg úgy is. Nem ökölszabályként került szóba, lehet, hogy a tiéd pont a kisebbségbe tartozik.

Kábé minden van náluk (utóbb RCA-t, tápkábelt és tápelosztót is ők adtak), de egyszerűbb lenne, ha kérnél egy időpontot egy elbeszélgetésre, illetve legalább felhívnád telefonon.

Petyaa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Auris 1.4 VVT-i
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #4876 Dátum: 2010.09.22 12:28:28 »
A méylközepeket fázist fordítottam, így mintha ütősebb lenne az egész, dinamikusabb egy hangyányit. Így most nagyon jól hangzik :yes:

Amúgy Gm-éknél van minden? Kábel, tápelosztó stb.stb.? Szóval ha megvan a másik erősítő mehetek is hozzájuk?

Gyuri múltkor azt magyarázta, hogy általában jobb eredményt lehet akkor elérni, ha a mélyközepeknél "egyenes" a fázis, és a többi hangszóró fázisát forgatod szükség szerint a fejről. Próbáld ki esetleg úgy is. Nem ökölszabályként került szóba, lehet, hogy a tiéd pont a kisebbségbe tartozik.

Kábé minden van náluk (utóbb RCA-t, tápkábelt és tápelosztót is ők adtak), de egyszerűbb lenne, ha kérnél egy időpontot egy elbeszélgetésre, illetve legalább felhívnád telefonon.

privibe el tudnád küldeni nekem a számát? Kedves drusza :D :hug:

Petyaa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Auris 1.4 VVT-i
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #4877 Dátum: 2010.09.22 17:56:26 »
Hello! Csináltam képet az első ülés alatti helyről :D

György úrral még nem beszéltem, de majd sort kerítünk arra is csak van sajna más dolgom is :cry:

[a csatolmányt egy admin törölte]

Petyaa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Auris 1.4 VVT-i
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #4878 Dátum: 2010.09.22 17:59:20 »
Ja és itt vannak a szép kis  Kaladex JBL magasak :D ill. jobb oldali csak :sorcerer:

[a csatolmányt egy admin törölte]

Petyaa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Auris 1.4 VVT-i
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #4879 Dátum: 2010.09.22 18:05:32 »
Ez is egy megoldás :wacko: :no: :D

[a csatolmányt egy admin törölte]

olahjojo1990

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 948
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #4880 Dátum: 2010.09.22 18:16:07 »
Ez is egy megoldás :wacko: :no: :D
Saját vezetési stílusomhoz nem illik ez a  "rögzítés" :D
Józsi vagyok :-)

Petyaa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Auris 1.4 VVT-i
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #4881 Dátum: 2010.09.22 18:17:31 »
Ez is egy megoldás :wacko: :no: :D
Saját vezetési stílusomhoz nem illik ez a  "rögzítés" :D

Igen nekem is szikrázna mint az aug. 20.-ai tüzijáték :D egy arab oldalon találtam. Sablam habalam seherezádé abdulali hubulum........JÉBÉELL mahdi :D

olahjojo1990

  • Klubtag
  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 948
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #4882 Dátum: 2010.09.22 18:21:34 »
Ez is egy megoldás :wacko: :no: :D
Saját vezetési stílusomhoz nem illik ez a  "rögzítés" :D

Igen nekem is szikrázna mint az aug. 20.-ai tüzijáték :D egy arab oldalon találtam. Sablam habalam seherezádé abdulali hubulum........JÉBÉELL mahdi :D
Mi lett veled? Felcsaptál arabushnak? :D
Valahogy sejtettem, hogy nem tetted így be az autóba, meg nem tűnt az első képen bőrösnek az autód :D
A magasak tetszenek ;)
Pénteken itthon vagyok, tudunk zenélni valahol?
Józsi vagyok :-)

Satriani

  • Vendég
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #4883 Dátum: 2010.09.22 18:36:05 »
Csináltam képet az első ülés alatti helyről :D

A gumiszőnyeg mennyire van bent az ülés alatt? Ahhoz mérted a 23 centi "végét", vagy van a szőnyeg alatt valami tereptárgy, ami nem látszik a fotón? A szőnyeget 1. rá lehet tenni az erősítőre 2. el lehet vágni 3. ki lehet venni, ha épp nem ül ott senki. Nálam is rálóg csöppet mindkét oldalt az erősítőkre. Amikor nem ül hátul senki a kocsiban, a gumiszőnyeg a csomagtartóban van.

Petyaa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Auris 1.4 VVT-i
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #4884 Dátum: 2010.09.22 18:52:39 »
Csináltam képet az első ülés alatti helyről :D

A gumiszőnyeg mennyire van bent az ülés alatt? Ahhoz mérted a 23 centi "végét", vagy van a szőnyeg alatt valami tereptárgy, ami nem látszik a fotón? A szőnyeget 1. rá lehet tenni az erősítőre 2. el lehet vágni 3. ki lehet venni, ha épp nem ül ott senki. Nálam is rálóg csöppet mindkét oldalt az erősítőkre. Amikor nem ül hátul senki a kocsiban, a gumiszőnyeg a csomagtartóban van.

Nem. Bal oldalt látszik egy kicsit hogy ott is van egy perem. Ez egy kis tálca, akár fel is tölthetném vízzel :D A szőnyeg nem lenne probléma, ez a perem a probléma ami a kárpitban van.

Maxim

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 568
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #4885 Dátum: 2010.09.22 19:16:51 »
 ::)

Petyaa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Auris 1.4 VVT-i
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #4886 Dátum: 2010.09.22 19:18:04 »

Maxim

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 568
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #4887 Dátum: 2010.09.22 20:12:38 »
Naná hogy izgi. Olyan vagyok mint a szivacs. :D  Szívom fel a sok infót. Ezért is kérdeztem tőletek, hogy mit érdemes tudni pl. a Pyle, Hifonics, Audiobank, Poweracoustik, Solidaudio márkák erősítőiről. Mert ok, hogy amerikai meg minden, de mennyire megbízható, stabil szerkezetek ezek pl. a a te JBL -edhez képest stb. Szóval mit érdemes tudni ezekről a márkákról?

Petyaa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Auris 1.4 VVT-i
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #4888 Dátum: 2010.09.22 21:02:24 »
Naná hogy izgi. Olyan vagyok mint a szivacs. :D  Szívom fel a sok infót. Ezért is kérdeztem tőletek, hogy mit érdemes tudni pl. a Pyle, Hifonics, Audiobank, Poweracoustik, Solidaudio márkák erősítőiről. Mert ok, hogy amerikai meg minden, de mennyire megbízható, stabil szerkezetek ezek pl. a a te JBL -edhez képest stb. Szóval mit érdemes tudni ezekről a márkákról?

Az a baj hogy egyiket sem hallottam még, úgyhogy várom én is a hozzáértők véleményeit :clap:

wolfman

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2098
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #4889 Dátum: 2010.09.23 08:49:17 »
Ez is egy megoldás :wacko: :no: :D

juj de bután néz ki szegény GTO a rögzítőfülei nélkül....  :eek: