Szavazás

Mennyire vagy vájtfülű?

Nem hallgatok rádiót autóban.
4 (3.6%)
Elég a gyári zene, elégedett vagyok vele.
63 (56.3%)
Egy gyárinál jobb fejegység mindig befigyel.
31 (27.7%)
Mindenem a zene, új fejegység, nagy ovál, erősítő, mélynyomó.
14 (12.5%)

Összes szavazó: 112

Szerző Téma: AutóHiFi (hallga csak...)  (Megtekintve 1673676 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

barna.czukor

  • Vendég
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #4740 Dátum: 2010.09.07 13:08:03 »
Idézet
Ezek szerint egy jó hifi megtanítja az embert zenét hallgatni? Akkor viszont miért nincs erre mindenkinek igénye?

Igény van, pénz nincsen.  :ph34r:

Számold már ki, hogy Te eddig mennyit költöttél hifire. És azt is, hogy egy átlag családnak mennyi a havi félretett pénze... Nem biztos, hogy az egész család fél évig az autóhifire szeretne spórolni...

(Arról már nem is beszélek, hogy az asszonyok általában nem díjazzák, ha a pasi a spórolt pénzt a kocsijára költi, pláne hifi-re...)

wolfman

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2098
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #4741 Dátum: 2010.09.07 13:20:46 »
a kérdés költői volt. Nyilván az igény mellett a pénz is meg kell, hogy legyen. Inkább arra gondoltam a kérdéssel, aki ahelyett, hogy venne egy normálisan szóló rendszert, kicsit több pénzből kvázi mélyládává alakítja a csomagtartóját, és drabális monoblokk erősítőket vásárol irtózatos pénzekért.


És hogy mennyit költöttem hifire? Hmmm, a bolti árcédulát nézzem, vagy amennyiért én beszereztem?

Satriani

  • Vendég
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #4742 Dátum: 2010.09.07 13:32:15 »
...vajon baj van a zenei ízlésével?

Véres szájú kultúrfasisztának tartom magam (és ami még rosszabb, barátaim is :D), tűzzel-vassal irtanám a (természetesen továbbra is szubjektív) nyilvános ízléstelenséget, viszont ilyet nem mondanék. Legfeljebb olyat, hogy nincs ízlése. Ez nem baj, hanem csak egy adottság, amit el lehet fogadni. Nekem meg rossz az énekhangom, és nem tudok festeni, táncolni, verset írni. Na bumm, lehet, hogy a kolléga ezekben vagy másban erős. Zenei kérdésekben nem ő lesz a referencia, ennyi.

A jó hifi szerintem nem változtatja meg az ízlést, legfeljebb megmutat olyan dolgokat, amikre korábban nem figyeltél fel. Persze hallottam már olyanról, akinél egy jó hifi gyökeresen átalakította a zenehallgatási szokásokat. Neki még képlékeny volt az ízlése. Koromból fakadóan nekem is az, de attól, hogy jobb (és még mindig nem hejj, de jó) lett a kocsiban vagy a nappaliban a zenecucc, a zenehallgatás élményén kívül semmi nem változott.

Maxim

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 568
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #4743 Dátum: 2010.09.07 22:00:36 »
Hajaj. Nagy kérdések ezek  ::)

Én ma fejeztem be a plusz szigetelőréteg felvitelét az ajtókra. Szerintem egész kellemes lett az eredmény. A kábeleken is igazítottam kicsit. Még az én ajtómra kell holnap vagy holnap után feltenni a kárpitot. Aztán jön a "fejes" dolog. Már arra vagyok kíváncsi, hogy hogyan változik majd meg az egész egy normális fejjel.

Meg aztán autókat is hallgattam meg néhányat. Hát nem tom ... Na mind 1 ha meglesz a fej azzal meghallgatom és majd akkor tudom eldönteni, hogy legyen-e aktív hajtása az első szettnek, meg mellé egy kis mély. Na ha ide eljutok (mert ugye azok az asszonyok  ;)  ) majd megosztom.   :hug:

Petyaa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Auris 1.4 VVT-i
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #4744 Dátum: 2010.09.07 23:13:05 »
Farkasember tápkábel kérdésére az a válasz hogy már a GTO-nak is kevés a 10-es kábel úgyhogy szerintem cseréld azt ki minél előbb, egy kábel készlet nem olyan drága mondjuk egy 10-esből megvan. Nem muszáj Connectiont venni, a lényeg hogy jó minőségű legyen.....mondjuk Kácsáéknál be lehet szerezni mindent méterre + saruk, biztosítékház, biztosíték. A kábeleket melegedésre szokták méretezni, így számít a rajta átfolyó áram erőssége (mennyit vesz föl az erősítő) és a kábel hossza is. Én egy lakatfogóval annó lemértem mennyit vesz föl a hifi torzítás előtti még élvezhető normális hangos tartományban, de elvileg az erősítőn található biztosítékok megadják a max. áramfelvétel értékét így lehet azzal kalkulálni.
 Itt van a kábelméretező connectionéktól: http://www.connection.hu/ Ezek alapján farkas neked egy 25-ös kábel kellene....én is ilyet akartam, de mondom azért raktam be 35-öset hogy később azt a csomagtartóban ketté tudjam osztani a két erősítőnek (ha majd lesz még 1 :D).....szépen be bandázsolni, dörzsölődés mentesen lekötni kötözővel és normálisan felsaruzni, zsugorcső stb.stb. Testpontot jól kiválasztani, minél "nagyobb" fém tiszta felület. Biztosíték legyen minél közelebb az akku +-ához.
 Zenehallgatással kapcsolatban én szoktam néha Jazzy-t hallgatni (rádió) ott mennek jó kis jazz zenék :D A Klasszikon meg klasszikus zene.........szerintem ezzel a két stílussal lehet a legjobban "bemérni" a rendszert.....a jazz nagyon jól szól :yes: vannak fúvósok, dobok, cintányér.....f*sza :D Tucitucit szeretem én is de annál meg olyan a basszus hogy a mélyláda nekem is le van szedve kicsit és így jó.....ha ráadok még akkor kezdek hasonlítani a diszkós neonos madarakhoz annyi különbséggel hogy azért elől van a zene nem csak hátul a mélyláda dübögése. A mély akkor jó ha gyors és pontos a szetthez képest(normál szinten) nem felhangosítva, kiemelve amikor a nyomás szétrázza a kocsit és a zenét csak a mély hangok közötti szünetben hallod :lol:. Nekem most fél állásban van a szett is és a mélyláda is (érzékenység) és 40-es hangerőnél van a jó kis dinamika :D de a fölé már nem akarok menni, utána már torzít rendesen megsüketülök :wacko: 88rs-en asszem 50-ig van skálázva a hangerő. Amit Ear mondott a 0 bites hanganyagról, azt majd kipróbálom. Amúgy meg tényleg nem kell se AutoEQ (csak föltekeri a középtartományt és bután szól az egész) se időkorrekció se semmi csak vágás 1 helyen és az érzékenység helyes beállítása ("eltalálása" na ez bazi nehéz :D).

wolfman

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2098
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #4745 Dátum: 2010.09.08 08:10:47 »
Farkasember tápkábel kérdésére az a válasz hogy már a GTO-nak is kevés a 10-es kábel úgyhogy szerintem cseréld azt ki minél előbb, egy kábel készlet nem olyan drága mondjuk egy 10-esből megvan. Nem muszáj Connectiont venni, a lényeg hogy jó minőségű legyen.....mondjuk Kácsáéknál be lehet szerezni mindent méterre + saruk, biztosítékház, biztosíték. A kábeleket melegedésre szokták méretezni, így számít a rajta átfolyó áram erőssége (mennyit vesz föl az erősítő) és a kábel hossza is. Én egy lakatfogóval annó lemértem mennyit vesz föl a hifi torzítás előtti még élvezhető normális hangos tartományban, de elvileg az erősítőn található biztosítékok megadják a max. áramfelvétel értékét így lehet azzal kalkulálni.
 Itt van a kábelméretező connectionéktól: http://www.connection.hu/ Ezek alapján farkas neked egy 25-ös kábel kellene....én is ilyet akartam, de mondom azért raktam be 35-öset hogy később azt a csomagtartóban ketté tudjam osztani a két erősítőnek (ha majd lesz még 1 :D).....szépen be bandázsolni, dörzsölődés mentesen lekötni kötözővel és normálisan felsaruzni, zsugorcső stb.stb. Testpontot jól kiválasztani, minél "nagyobb" fém tiszta felület. Biztosíték legyen minél közelebb az akku +-ához.
 Zenehallgatással kapcsolatban én szoktam néha Jazzy-t hallgatni (rádió) ott mennek jó kis jazz zenék :D A Klasszikon meg klasszikus zene.........szerintem ezzel a két stílussal lehet a legjobban "bemérni" a rendszert.....a jazz nagyon jól szól :yes: vannak fúvósok, dobok, cintányér.....f*sza :D Tucitucit szeretem én is de annál meg olyan a basszus hogy a mélyláda nekem is le van szedve kicsit és így jó.....ha ráadok még akkor kezdek hasonlítani a diszkós neonos madarakhoz annyi különbséggel hogy azért elől van a zene nem csak hátul a mélyláda dübögése. A mély akkor jó ha gyors és pontos a szetthez képest(normál szinten) nem felhangosítva, kiemelve amikor a nyomás szétrázza a kocsit és a zenét csak a mély hangok közötti szünetben hallod :lol:. Nekem most fél állásban van a szett is és a mélyláda is (érzékenység) és 40-es hangerőnél van a jó kis dinamika :D de a fölé már nem akarok menni, utána már torzít rendesen megsüketülök :wacko: 88rs-en asszem 50-ig van skálázva a hangerő. Amit Ear mondott a 0 bites hanganyagról, azt majd kipróbálom. Amúgy meg tényleg nem kell se AutoEQ (csak föltekeri a középtartományt és bután szól az egész) se időkorrekció se semmi csak vágás 1 helyen és az érzékenység helyes beállítása ("eltalálása" na ez bazi nehéz :D).

Te Petya.

Egy adott rendszert sokmindenen le lehet tesztelni. De a rádió pont nem az a jelforrás, ami erre alkalmas lenne.  ;)

Leginkább azért, mert a rádiók gyakran tömörített anyagból dolgoznak, az meg ugye mint tudjuk elvesz a zenéből.

Másrészt azért, mert ha megfigyeled, az FM hullámsáv úgy működik, hogy minél magasabb a műsorszórás frekvenciája, annál több információ jön át a zenéből. Pontosabban minél alacsonyabb, az egyébként is jelentős veszteségeket elszenvedett anyagból annál több vész el. Semmiképpen ne rádióadássl mér be a rendszert. Válassz inkább egy jól ismert, lehetőleg műsoros audio CD-t. Próbálgathatsz teszt CD-ket is, de ott jóval másabbak a felvételek, mint egy "mezei" műsoros anyagon.

Írja egyébként a Px gyári leírása is a minimum 6AWG-s kábelátmérőt. Viszont jelen pillanatban a rendszer többi eleme egyszerűen nem alkalmas arra, hogy sokkal durvábban hajtsam, mint ahogy a GTO-val hajtottam. Ezért gondoltam, hogy várhat még a tápcsere.

Egyébként vicces, de ha kiszámolom, akkor 2AWG-s kábel kellene ehhez az erősítőhöz, a maximális teljesítményét figyelembe véve. Az azért durva....

wolfman

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2098
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #4746 Dátum: 2010.09.08 08:22:30 »
Ezen a logikán elindulva azonnal hajíthatom ki a fél éve vásárolt akksit, és vehetek bele Optimát, vagy Marathont 50E körüli árban, valamint pakolhatom be a kondisort is. Persze akkor ugye akkusaruk is beugranak. Nyilván ez lenne az optimális megoldás egyébként, de egy olyan 60-80 ezer forint. Annyi meg nincs, és az élményen kívül más hasznom nem nagyon származik abból, ha ennyi pénzt beleölök. Nekem ez most jelen pillanatban is egy élmény. Persze előbb-utóbb hozzászokok, aztán lépek tovább.

Petyaa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Auris 1.4 VVT-i
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #4747 Dátum: 2010.09.08 22:07:24 »
Ezen a logikán elindulva azonnal hajíthatom ki a fél éve vásárolt akksit, és vehetek bele Optimát, vagy Marathont 50E körüli árban, valamint pakolhatom be a kondisort is. Persze akkor ugye akkusaruk is beugranak. Nyilván ez lenne az optimális megoldás egyébként, de egy olyan 60-80 ezer forint. Annyi meg nincs, és az élményen kívül más hasznom nem nagyon származik abból, ha ennyi pénzt beleölök. Nekem ez most jelen pillanatban is egy élmény. Persze előbb-utóbb hozzászokok, aztán lépek tovább.

Persze értem én a rádiós dolgokat, nem azon mérem be a zenét, arra vannak Audio CD-im jó minőségű zenékkel.......U2, RHCP :D, Latin Jazz, Yonderboi, Metallica, A ravasz az agy és a két füstölgő puskacső fimzene albuma ilyen jó kis 60-70-es évek zenéi modernizálva meg ilyenek :szemez:. Rádiót csak azért szoktam hallgatni mert ezeket a CD-ket már kezdem kicsit megunni. Töltenem kellene lefelé új anyagokat, csak nemtom mit töltsek le.
 A vastagabb tápkábel meg csak azért kellene hogy kíméld az erősítődet, ha szerencsétlen nem tud elég áramot fölvenni olyan "ütemben" hogy ő azt megkívánja a kis vezetékkerseztmetszet miatt akkor nagyobb lesz a vesztesége aminek jelentős része hő formájában fog jelentkezni. Jobban melegszik így akár csökkenhet is az élettartama. Ezt a szettet passzold el és vegyél te is egy GTO-t :D egy 15-ért már simán tudsz venni használtat ami be van járatva. Mert ezzel a kis Px-el (ha kihozol belőle mindent...amit egy jó beépítéssel el is lehet érni) a mostani szettedet igen csak meg lehet nyaggatni. Szóval jó az erőmű csak köré kellene építkezni hogy kijöjjön belőle az amire valójában képes. Ha most tetszik gondold el hozzávaló JBL szettel hogy szólna a rendszer :yes:. Mert ugye már beszéltünk itt arról ha valaki letáborozik egy márka mellett érdemes csak abból felépíteni egy hifit mivel a komponensek együtt szólnak igazán jól. Ezért is vesznek sokan pl. csak uDimension komponenseket mert azok is csak együtt szólnak kiválóan. Aksid milyen? Én nem maratonoztam meg optimáztam, néhány emberkétől hallottam hogy az optimát hamarabb tönkre lehet tenni :wacko: Én 35-ért vettem az Atlas AGM-et és teljesen jó, gyorsan regenerálódik (fejen tudom nézni az akku fesz.-t) C-tek töltővel nagy ritkán karban tartom kicsit. Tápkábel 10e, szett 15........ha eladod a mostanit már vissza is jött valamennyi :yes: aksid nemtom milyen. Aksisarura nem tudom mi értelme költeni, én azt nem cseréltem.....baj? :D

barna.czukor

  • Vendég
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #4748 Dátum: 2010.09.08 22:27:57 »
Nagyjából készen lett a mélynyomó beépítése. Már csak le kell az oldalműanyagot kárpitozni -- meg még zajcsillapítani itt-ott.  :D

Egészen aranyosan szól, nem rezonál be semmi sem eszeveszetten. Nem hangoskodik a mély, hanem elvan szépen, szinte észre sem venni. Bezzeg ha kikötöm, akkor egyből feltűnik a hiánya, amúgy eddig nagyon szépen szól, beleolvad a magas-középbe. Mákom van, hogy jól szól, ha nincsen bent a kalaptartó, akkor már rosszabb a hangja. Valahogy így egész jó lett.  :D  Nem bántam meg, hogy 25-et vettem és zárt ládát építettem. Így is van mély, dinamikus, de nem tolakodó, hörgő...

Annyit vettem észre, hogy az erősítőm eléggé csíra, kellene egy erősebb. Mióta az első szett nem hídban megy, azóta lassabb, dinamikátlanabb a komponens is. A mélyet meg "elviszi" most hídban a 3-4-es csatorna, de érezni, hogy nincs benne sok tartalék. Jobb lenne a mélynek egy kemény, feszes erősítő, ami odaver, de meg is fogja, tehát van damping factora... Előre meg jobb lenne egy lágyabb hangú, de dinamikusabb 2 csatornás...

Satriani

  • Vendég
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #4749 Dátum: 2010.09.08 23:38:46 »
Töltenem kellene lefelé új anyagokat, csak nemtom mit töltsek le.

Oscar Peterson Trio: We get requests  :chef:
Pink Floyd - Dark side of the moon
3 - The end is begun
Judas Priest - Screaming for vengeance
Allan Taylor - Looking for you
stb
Szerintem ezek mind jó hangzású zenék, klassz terük van, és egyéniségük. Az első egy jazz trio csodás pozíciókkal, a Pink Floydban rengeteg térhatású játék, effekt van a rockzenekar mellett, a 3-nek szintén remek a színpada, a Priest alapvető, szellős rockzenekar a mai túlvezérelt divathangzás nélkül, Taylor meg egy stockfisch módra kicsit túlspilázott, de ezzel együtt elragadó tonális világ.

Magyarokból meg szerezz be Cserhátit, Bon Bont, a Dzsungel könyvét, Hot Jazz Bandet, Pege Aladárt, és ha kicsit perverz vagy, European Mantrát. Mind jól szól.

barna.czukor

  • Vendég
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #4750 Dátum: 2010.09.08 23:44:38 »
Dirty South ft. Rudi: Phazing (Tiesto Remix)
Imogen Heap: Hide and Seek (Tiesto Remix)
Glenn Morisson: Contact
Maor Levi: Reflect
Red Carpet feat. Hardwell: Alright 2010
Lost Stories: Flight 447 (DJ Observer and Daniel Heatcliff Remix)
Jochen Miller & Dr Willis: 3 days later
Ben Gold: Profile
Yuri Kane: Whirlpool
« Utoljára szerkesztve: 2010.09.09 00:06:30 írta B.S. »

wolfman

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2098
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #4751 Dátum: 2010.09.09 09:28:08 »
Nagyjából készen lett a mélynyomó beépítése. Már csak le kell az oldalműanyagot kárpitozni -- meg még zajcsillapítani itt-ott.  :D

Egészen aranyosan szól, nem rezonál be semmi sem eszeveszetten. Nem hangoskodik a mély, hanem elvan szépen, szinte észre sem venni. Bezzeg ha kikötöm, akkor egyből feltűnik a hiánya, amúgy eddig nagyon szépen szól, beleolvad a magas-középbe. Mákom van, hogy jól szól, ha nincsen bent a kalaptartó, akkor már rosszabb a hangja. Valahogy így egész jó lett.  :D  Nem bántam meg, hogy 25-et vettem és zárt ládát építettem. Így is van mély, dinamikus, de nem tolakodó, hörgő...

Annyit vettem észre, hogy az erősítőm eléggé csíra, kellene egy erősebb. Mióta az első szett nem hídban megy, azóta lassabb, dinamikátlanabb a komponens is. A mélyet meg "elviszi" most hídban a 3-4-es csatorna, de érezni, hogy nincs benne sok tartalék. Jobb lenne a mélynek egy kemény, feszes erősítő, ami odaver, de meg is fogja, tehát van damping factora... Előre meg jobb lenne egy lágyabb hangú, de dinamikusabb 2 csatornás...

Valami fényképes dokumentáció? Nincs véletlenül?

wolfman

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2098
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #4752 Dátum: 2010.09.09 09:39:21 »
A vastagabb tápkábel meg csak azért kellene hogy kíméld az erősítődet, ha szerencsétlen nem tud elég áramot fölvenni olyan "ütemben" hogy ő azt megkívánja a kis vezetékkerseztmetszet miatt akkor nagyobb lesz a vesztesége aminek jelentős része hő formájában fog jelentkezni. Jobban melegszik így akár csökkenhet is az élettartama. Ezt a szettet passzold el és vegyél te is egy GTO-t :D egy 15-ért már simán tudsz venni használtat ami be van járatva. Mert ezzel a kis Px-el (ha kihozol belőle mindent...amit egy jó beépítéssel el is lehet érni) a mostani szettedet igen csak meg lehet nyaggatni. Szóval jó az erőmű csak köré kellene építkezni hogy kijöjjön belőle az amire valójában képes. Ha most tetszik gondold el hozzávaló JBL szettel hogy szólna a rendszer :yes:. Mert ugye már beszéltünk itt arról ha valaki letáborozik egy márka mellett érdemes csak abból felépíteni egy hifit mivel a komponensek együtt szólnak igazán jól. Ezért is vesznek sokan pl. csak uDimension komponenseket mert azok is csak együtt szólnak kiválóan. Aksid milyen? Én nem maratonoztam meg optimáztam, néhány emberkétől hallottam hogy az optimát hamarabb tönkre lehet tenni :wacko: Én 35-ért vettem az Atlas AGM-et és teljesen jó, gyorsan regenerálódik (fejen tudom nézni az akku fesz.-t) C-tek töltővel nagy ritkán karban tartom kicsit. Tápkábel 10e, szett 15........ha eladod a mostanit már vissza is jött valamennyi :yes: aksid nemtom milyen. Aksisarura nem tudom mi értelme költeni, én azt nem cseréltem.....baj? :D

Ne tölts le semmit. Audioban gondolkozz. :D

GTO szett ehhez már sovány lenne, nem lennék sokkal előbbre vele, mint a mostanival. Ehhez valami szignifikánsan jobb kellene. Még a DSK-n keresztül is áthallani, hogy ennek az erősítőnek valahogy jobb a felbontása. Nézegettem is egy régi szériás 13-as GTi-t, de egyrészt nem volt hozzá keresztváltó, másrészt a magasa a Power széria magasa volt. Cserébe olcsó volt. Kár, hogy nem akarok aktív rendszert....

Én is nézegettem anno az Atlas AGM-eket, de nem vettem, mert úgy voltam vele, hogy az autó biztonságos indításáról tízezerrel olcsóbban is lehet gondoskodni. Nem akartam autóhifi-specifikus akkut venni, nagyon drága lett volna. Akkoriban még a 25 is megterhelő volt.
Egyébként minél hamarabb lehet tönkretenni egy Optimát? Biztos van, akinek sikerült már, de azt gondolom, szignifikánsan többen használják megelégedéssel, mint ahányan csalódtak benne. Ha nem így lenne, nem hiszem, hogy el lehetne kérni érte ötvenezret. Én ismerek olyat, akinek nyolc éve van kocsiban, már a másodikban, vagy harmadikban. jelenleg egy 12 hengeres motort indítgat vele.....  ::)

Aksisarut - a mi szintünkön - akkor érdemes cserélni, ha a jelenlegi nem tudja fogadni a méretes tyúkbelet.  :) Komoly rendszereknél olyasmi jelentősége lehet, mint a tápkábel minőségének.

Satriani

  • Vendég
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #4753 Dátum: 2010.09.09 10:38:12 »
Imogen Heap: Hide and Seek (Tiesto Remix)

Jeez, bele sem merek gondolni, mit művelt azzal a qrvajó kis dallal. Imogen Heap úgy jó, ahogy van. SZERK: belehallgattam a többibe is, nekem ez teljesen egybefolyik. Minden tiszteletem azoké, akik meg tudják őket különböztetni.

----

Tegnap eredményes napot zártam: kézben a kétcsatis erősítő és a hangszórók (16-os Jr és ProXT). Mindegyik esztétikailag kifogástalan, zéró mechanikai sérülés, de az igazi próba természetesen a meghallgatás lesz. Alig várom.
« Utoljára szerkesztve: 2010.09.09 10:50:02 írta Satriani »

barna.czukor

  • Vendég
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #4754 Dátum: 2010.09.09 10:57:34 »
Valami fényképes dokumentáció? Nincs véletlenül?
Eddig nem csináltam,de még nincsen bekárpitozva, így lehet, hogy csinálok gyorsan képeket, amíg még látszik valami...