Szavazás

Mennyire vagy vájtfülű?

Nem hallgatok rádiót autóban.
4 (3.6%)
Elég a gyári zene, elégedett vagyok vele.
63 (56.3%)
Egy gyárinál jobb fejegység mindig befigyel.
31 (27.7%)
Mindenem a zene, új fejegység, nagy ovál, erősítő, mélynyomó.
14 (12.5%)

Összes szavazó: 112

Szerző Téma: AutóHiFi (hallga csak...)  (Megtekintve 1674266 alkalommal)

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #3825 Dátum: 2010.03.31 21:37:22 »
Hú de nagyon izgatott vagyok :), már csak az A oszloptakaróm várom elvileg azt is megkapom a hétvégén, és akkor az installáció egy jódarabig kész flaget kap :D

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #3826 Dátum: 2010.03.31 21:43:53 »
A beépítő keret nem kell:) a mostani pio fejemét se használom, a gyári fej tartókonzoljával leszen a műszerfalba csavarozva, az a fix :)
Jó. De az unokatesód nem hívott ám...
« Utoljára szerkesztve: 2010.03.31 21:47:37 írta kleingy »

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #3827 Dátum: 2010.03.31 21:46:17 »
Holnap fog. Egyébként kb 11-12 körül végez a rózsadomb környékén, aztán ráér egész nap. Szerintem ezért nem hívott. Szóval ha lehet legyen nálad a cuccos, és akkor holnap megpróbál utólérni :)
« Utoljára szerkesztve: 2010.03.31 21:53:02 írta taby »

Petyaa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Auris 1.4 VVT-i
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #3828 Dátum: 2010.03.31 21:54:32 »
Jó hallani hogy mindenkinek összejönnek a dolgok :yes: Most már csak az a kérdés, mikor tartunk autóhifi találkozót?? :D

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #3829 Dátum: 2010.03.31 21:56:12 »
Holnap fog. Egyébként kb 11-12 körül végez a rózsadomb környékén, aztán ráér egész nap. Szerintem ezért nem hívott. Szóval ha lehet legyen nálad a cuccos, és akkor holnap megpróbál utólérni :)
Jó. A balban lesz a gyerek, miközben büfizik, a jobban meg a 88II.  :innocent:

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #3830 Dátum: 2010.03.31 21:58:23 »
Holnap fog. Egyébként kb 11-12 körül végez a rózsadomb környékén, aztán ráér egész nap. Szerintem ezért nem hívott. Szóval ha lehet legyen nálad a cuccos, és akkor holnap megpróbál utólérni :)
Jó. A balban lesz a gyerek, miközben büfizik, a jobban meg a 88II.  :innocent:
Csak véletlenül össze ne keverd és nehogy a kis porontyod add át, mert annyi pénz nem lesz nála :)

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #3831 Dátum: 2010.03.31 22:01:50 »
Holnap fog. Egyébként kb 11-12 körül végez a rózsadomb környékén, aztán ráér egész nap. Szerintem ezért nem hívott. Szóval ha lehet legyen nálad a cuccos, és akkor holnap megpróbál utólérni :)
Jó. A balban lesz a gyerek, miközben büfizik, a jobban meg a 88II.  :innocent:
Csak véletlenül össze ne keverd és nehogy a kis porontyod add át, mert annyi pénz nem lesz nála :)
Hát a bébinek sincs rossz hangja de nem nagyon reagál a távirányítóra és nincs rajta Pro DSP mód sem.

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #3832 Dátum: 2010.03.31 22:18:04 »
Hát a bébinek sincs rossz hangja de nem nagyon reagál a távirányítóra és nincs rajta Pro DSP mód sem.
De tanítható :) meg a Random mód már bizti jól üzemel rajta.

Satriani

  • Vendég
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #3833 Dátum: 2010.04.01 11:45:39 »
Vagy egyáltalán ne is foglalkozzak vele, mert inkább jobb saját szájam íze szerint, akarom mondani saját fülemre szabni?
Nekem arra volt jó, hogy a gyári alapbeállításon túl lett egy másik kiindulási alapom is, ami jobban tetszett, mint a gyári alap. De amúgy némi rutinnal szerintem egy óra alatt jobbat csinál az ember, mint a mikrofon 6-8 perc alatt.

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #3834 Dátum: 2010.04.02 08:22:37 »
Na, megkaptad?

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #3835 Dátum: 2010.04.02 15:29:46 »
Na, megkaptad?
Ha minden igaz este már megkapom, csak kicsit zúzós a napom, Unokatestvérem végül este 10 körül indult haza, így nem futottunk össze. De amint kezembe a cucc beszámolok mindenről. De mégegyszer köszönöm a bótot :D

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #3836 Dátum: 2010.04.02 19:55:28 »
Még mindig nem kaptam meg, ilyen az mikor az embernek elfoglalt fogorvos az unokatestvére ... :).
De ami késik, az kicsit később jön el.

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #3837 Dátum: 2010.04.03 20:31:52 »
Na megvana cucc:) Natyon szépen köszönöm. Jónéz ki ám. Holnap szerintem beintegrálom. De nagyon tetszik.

Petyaa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Auris 1.4 VVT-i
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #3838 Dátum: 2010.04.03 21:40:05 »
Sziasztok!

Összeraktam végre a gépet, mélyláda hangszórókábelét is lecseréltem 4-esről 6-osra, elképesztő ez mit művelt az igazán mély tartományok dinamikájával.....mintha az autót alulról ráznák vagy valami ilyesmi, erőteljesebbek az alsó frekvenciák, úgy kb. a 40Hz alattiak. Meg vagyok elégedve a zenével, talán még Gombival megnézetem a fejegységemet hogy minden rendben van e vele (amúgy meg vagyok vele elégedve) egy ideig nem akarok változtatni mert nagyon tetszik. Csak tesztelni szeretném + kicsit szórakozni vele. Nem tudtok esetleg olyan oldalt ahol audio teszt mp3-akat vagy akár full audio CD-t lehetne letölteni? Vagy mit ajánlotok tesztelésre? Jöhet komoly zene vagy dobszólók, rokzene.....stb.stb. légyszi küldjetek nekem számcímeket is akár. Előre is köszönöm.


taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #3839 Dátum: 2010.04.04 09:32:00 »
Betettem. Egy vicc jutott az eszembe:
A paraszt bácsit elviszi egy vadászpilóta egy körre a vadászgéppel.
Repülnek a pilóta egy meredek manővert csinál.
A paraszt bácsi csak ennyit mond: Gondoltam.
A pilóta erre bedühödik, még meredekebb manővert hajt végre, mire a parasztbácsi újfent csak ennyit mond: Ezt is gondoltam.
A pilóta nagyon bedühödik fejjellefelé kezd el durvábbnál durvább manővereket végrehajtani, mire ennyit mond a paraszt bácsi: Na ezt nem gondoltam volna.
A pilóta most már boldog, és leszáll. Majd megkérdezni a parasztbácsitól, hogy miért mondta azt a repülés közben, amiket mondott.
Erre a parasztbácsi csak annyit mond, azt gondoltam, hogy behugyozok, azt is gondoltam, hogy besz@rok, de azt nem gondoltam, hogy mindez a nyakamba jön...

Szóval azt gondoltam, hogy a rádióvétel ennyivel jobb és azt is gondoltam, hogy a cd is szebben fog szólni, de hogy ennyivel... na azt nem gondoltam volna. Le vagyok petézve. Pio 88RS II-t mindenkinek!!!!  :innocent: :1eye: :flowers: :wub: :wub: :wub: :wub: