Szavazás

Mennyire vagy vájtfülű?

Nem hallgatok rádiót autóban.
4 (3.6%)
Elég a gyári zene, elégedett vagyok vele.
63 (56.3%)
Egy gyárinál jobb fejegység mindig befigyel.
31 (27.7%)
Mindenem a zene, új fejegység, nagy ovál, erősítő, mélynyomó.
14 (12.5%)

Összes szavazó: 112

Szerző Téma: AutóHiFi (hallga csak...)  (Megtekintve 1674173 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #3060 Dátum: 2009.11.02 14:49:26 »
Mennyiért, miből?

Na megnéztem még1x, az is iPOD dokkoló, csak videot is tud (mondjuk csak benyomott kézifék mellett). Na mind1, még mindig nem tértem magamhoz az árak láttán :). Igazából a 26+20 is sok, legalábbis mintha a fogamat húznák... :)

Amúgy ez a videos cucc.

Satriani

  • Vendég
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #3061 Dátum: 2009.11.02 15:43:47 »
Igazából a 26+20 is sok, legalábbis mintha a fogamat húznák... :)

Nem kevés, de sajnos utólagos mp3 nincs sokkal olcsóbban, a losslesst pedig még a nagyobb gyártók termékei sem kultiválják, nemhogy a gyári fejegységek...

--------------------

Akik az árakban otthon vannak, kérem, véleményezzék az alábbiakat:

u-Dimension Element EL-Comp 6 szett 22.500
u-Dim Junior 4.300 46.900

Bontatlan, garis.

???

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #3062 Dátum: 2009.11.02 15:44:49 »
Igazából a 26+20 is sok, legalábbis mintha a fogamat húznák... :)

Nem kevés, de sajnos utólagos mp3 nincs sokkal olcsóbban, a losslesst pedig még a nagyobb gyártók termékei sem kultiválják, nemhogy a gyári fejegységek...

--------------------

Akik az árakban otthon vannak, kérem, véleményezzék az alábbiakat:

u-Dimension Element EL-Comp 6 szett 22.500
u-Dim Junior 4.300 46.900

Bontatlan, garis.

???
Honnan a 3,14csából kerítetted ezeket az árakat, a fa nem hiányzik ezekről? Mert kb ezek+áfa áron vannnak általában.

Satriani

  • Vendég
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #3063 Dátum: 2009.11.02 15:48:16 »
Találtam egy hirdetést, maszek srác, gondolom, számla nélkül ennyi. Átküldöm privátban.

SZERK: ugye egy ilyen Comp 6 szettben egy pár hangszóró és egy pár csipogó van. Hogy lesz nekem ebből a mostani 4 hangszórónak plusz két csipogónak megfelelő szett? ???
« Utoljára szerkesztve: 2009.11.02 16:10:00 írta Satriani »

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #3064 Dátum: 2009.11.02 16:33:55 »
Találtam egy hirdetést, maszek srác, gondolom, számla nélkül ennyi. Átküldöm privátban.

SZERK: ugye egy ilyen Comp 6 szettben egy pár hangszóró és egy pár csipogó van. Hogy lesz nekem ebből a mostani 4 hangszórónak plusz két csipogónak megfelelő szett? ???
Elég ez a két csipogó+2 mélyközép. Nem kell több.

Satriani

  • Vendég
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #3065 Dátum: 2009.11.02 16:49:00 »
Hátul hagyjam bent a gyáriakat?

wolfman

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2098
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #3066 Dátum: 2009.11.02 18:18:38 »
Igen.







Csak kösd ki.  :clap:

Satriani

  • Vendég
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #3067 Dátum: 2009.11.02 18:31:45 »
Ziccer volt. :D

Erősítő jó helyen lenne az ülés alatt? Kivenném a CD-tárat, az úgysem fog kelleni.

taby

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 5042
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #3068 Dátum: 2009.11.02 18:52:31 »
Ziccer volt. :D

Erősítő jó helyen lenne az ülés alatt? Kivenném a CD-tárat, az úgysem fog kelleni.
Inkább máshova tedd, jobban koszosodik, nehezebb kezelni, illetve télen a fűtés megy rá mint barom, a lenti légcsatornából. na meg vizet is könnyebben kaphat.

Petyaa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Auris 1.4 VVT-i
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #3069 Dátum: 2009.11.02 19:54:26 »
itt nem fér el...

Szia wolfman!

e-mail címemre: petronasz@freemail.hu Köszi!!! :flowers: Amúgy a bemélyülős dolog megszűnt, tekerhetem kicsit följebb az erősítőt is....de még állítgatnom kell a dolgon, mert mélyből pl. kevés (fejen maxra kell állítanom hogy jó legyen) és lejjebb kell vinnem mert hallom hogy hátulról jön és "ütés szerű".....na mindegy ezt nehéz elmagyarázni [rohog] lejebb kell vinni és kész. Úgy van ahogy mondod, hallgatni kell és állítani. Amúgy nagy hangerőn tiszta torzítás nélküli hangok vannak, lehet hallani minden hangszert. Olyan hogy kiszállok itthon és fáj a szívem :D Lehet nnéhány hónap múlva hallókészülék kell..........na jó kicsit eltúlzom a dolgot.

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #3070 Dátum: 2009.11.02 20:03:49 »
Lehet nnéhány hónap múlva hallókészülék kell..........na jó kicsit eltúlzom a dolgot.
Csak óvatosan. :D Voltam már olyan buliban, ami után 5 napig süket voltam a bal fülemre....  :whistling:
         

Petyaa

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 942
  • Auris 1.4 VVT-i
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #3071 Dátum: 2009.11.02 20:40:41 »
Lehet nnéhány hónap múlva hallókészülék kell..........na jó kicsit eltúlzom a dolgot.
Csak óvatosan. :D Voltam már olyan buliban, ami után 5 napig süket voltam a bal fülemre....  :whistling:

Azért táncolni még nem tudok a kocsiban, de talán majd azt is megoldjuk :D

Satriani

  • Vendég
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #3072 Dátum: 2009.11.02 20:44:42 »
Felhívtam az XCarlink-et, ott is azt mondták, hogy USB-n keresztül csak mp3. Aztán megnéztem az iPOD árakat és dobtam egy hátast.

Még ezt nézd meg: http://www.rockbox.org/ Csomó lejátszóra lehet telepíteni, és olyan dolgokat hoz ki a lejátszókból, amit a gyári firmware-ek nem.  :sorcerer:

wolfman

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2098
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #3073 Dátum: 2009.11.02 20:52:58 »
Lehet nnéhány hónap múlva hallókészülék kell..........na jó kicsit eltúlzom a dolgot.
Csak óvatosan. :D Voltam már olyan buliban, ami után 5 napig süket voltam a bal fülemre....  :whistling:

Mér, nem mondták, hogy tedd le a hangszórót, miután bevitted?  :D

wolfman

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2098
Re: AutóHiFi (hallga csak...)
« Válasz #3074 Dátum: 2009.11.02 20:57:55 »
Szia wolfman!

e-mail címemre: petronasz@freemail.hu Köszi!!! :flowers: Amúgy a bemélyülős dolog megszűnt, tekerhetem kicsit följebb az erősítőt is....de még állítgatnom kell a dolgon, mert mélyből pl. kevés (fejen maxra kell állítanom hogy jó legyen) és lejjebb kell vinnem mert hallom hogy hátulról jön és "ütés szerű".....na mindegy ezt nehéz elmagyarázni [rohog] lejebb kell vinni és kész. Úgy van ahogy mondod, hallgatni kell és állítani. Amúgy nagy hangerőn tiszta torzítás nélküli hangok vannak, lehet hallani minden hangszert. Olyan hogy kiszállok itthon és fáj a szívem :D Lehet nnéhány hónap múlva hallókészülék kell..........na jó kicsit eltúlzom a dolgot.

Te mit tud az a Blau mély? Nehogy kinyiffantsd, mielőtt még túladnál rajta....
Ha 70-80 Hz környékén vágsz, az teljesen jó. Annyira nem profi a rendszered, hogy sose lehessen hallani, hogy hátulról jön a mély. Ezen időkorrekcióval azért tudsz majd javítani, de lehet, hogy egy jobb minőségű mélyládától automatikusan megoldódik, mert nem dübögni fog, hanem duruzsolni, és nem lesz olyan éles a hangja.