Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 1113335 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

84013sch

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Beszélgessünk
« Válasz #6210 Dátum: 2019.04.04 20:57:09 »
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy van-e különbség a 2006 előtti és a 2006 utáni 2.4-es camry-k középső kipufogójában?
A hátsót dobot cserélni kell és a középső tag volt már hegesztve, így cserélném egybe mindegyiket.
Találtam utángyártottat 2001-2006-hoz hátulra kb 16.000 forint de a középső cső kb. 50.000 forint lenne.
Míg a 2006 utáni középső és hátsó darabja 16-16 000.
Előre is köszönöm a válaszokat!
Üdv!

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9376
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Beszélgessünk
« Válasz #6211 Dátum: 2019.04.04 22:35:59 »
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy van-e különbség a 2006 előtti és a 2006 utáni 2.4-es camry-k középső kipufogójában?
A hátsót dobot cserélni kell és a középső tag volt már hegesztve, így cserélném egybe mindegyiket.
Találtam utángyártottat 2001-2006-hoz hátulra kb 16.000 forint de a középső cső kb. 50.000 forint lenne.
Míg a 2006 utáni középső és hátsó darabja 16-16 000.
Előre is köszönöm a válaszokat!
Üdv!
Érdeklődtem nálam jobban értőtől, szerinte nem ugyanaz a két dob.
Esetleg regisztrálj ide és talán többet tudnak mondani

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10650
Beszélgessünk
« Válasz #6212 Dátum: 2019.05.14 19:12:16 »
Ezt ismeri valaki esetleg?
A km-hez, és a képek szerinti állapothoz képest én picit keveslem érte az 1M Ft-t, lévén 3.0 V6-os, és fullos.  :hmmmm:
Mondjuk gyanús az újonnan Mo-n forgalomba helyezés, mert akkor meg minek került rá egy N-es rendszám?  :hmmmm:
https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/toyota/camry/toyota_camry_3_0_v6_automata-14340134
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

golya32

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 294
Re:Beszélgessünk
« Válasz #6213 Dátum: 2019.06.11 12:30:50 »
Sziasztok, régen voltam már itt, kipakoltam a pincét, találtam jó sok alkatrészt 1996-os camry hez, ha valakit érdekelne keressen, milka és sör a csere alap kivéve a kormányt, tehát ami van:
Kormány légzsákkal fekete 1999-es hez index karokkal együtt irányár 20e
Tempomat mozgató motor 5 doboz barna sör.
Árat rátok bízom:
Valamilyen szíjtárcsa, visszapillantó hamutartó műanyag rádióhely takaróelem, jobb oldali elektromos ablak mozgató motorral, belső ajtó nyitó mechanikával, csomagtérnyitó és üzemanyagtank nyitó, csomagtérajtó nyitó rudazat plusz zár. Ablaktörlő motor, szervó kormány szivattyú, hátsó hangszórók takaróráccsal együtt.
Régi kormány 1993 hoz légzsák nélküli camry felirattal 3 doboz sör.
Ha fotók kellenek küldök.

Silent

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4159
Re:Beszélgessünk
« Válasz #6214 Dátum: 2019.06.11 16:32:53 »
Sziasztok, régen voltam már itt, kipakoltam a pincét, találtam jó sok alkatrészt 1996-os camry hez, ha valakit érdekelne keressen, milka és sör a csere alap kivéve a kormányt, tehát ami van:
Kormány légzsákkal fekete 1999-es hez index karokkal együtt irányár 20e
Tempomat mozgató motor 5 doboz barna sör.
Árat rátok bízom:
Valamilyen szíjtárcsa, visszapillantó hamutartó műanyag rádióhely takaróelem, jobb oldali elektromos ablak mozgató motorral, belső ajtó nyitó mechanikával, csomagtérnyitó és üzemanyagtank nyitó, csomagtérajtó nyitó rudazat plusz zár. Ablaktörlő motor, szervó kormány szivattyú, hátsó hangszórók takaróráccsal együtt.
Régi kormány 1993 hoz légzsák nélküli camry felirattal 3 doboz sör.
Ha fotók kellenek küldök.
Írd ki racing bazárra, én is szórom ki a pincét, lassan 150kHUF jön össze az eredetileg kidobásra szánt csetreszekből.

Tourer

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Beszélgessünk
« Válasz #6215 Dátum: 2019.06.23 10:45:14 »
Sziasztok,
Tudom ez nem kereskedő fórum,
de gondoltam beírom hogy van egy 2002-es 2.4-es szürkemetál Camrym, amit 180-360 ezer km-ig hasznaltam, és a család nagy kedvence volt.
LPG-t rakattam bele, és ez a 180 ezer km alatt szépen muzsikált.
Azonban a szelepállítás hiánya miatt (nem figyeltem erre eléggé) a szelepek megéghettek, a motor megállt (Vadi új 200km-es nyári Pirelli Cinturato gumikkal... mivel éppen előtte vettem rá...).Toyota szerviz megvizsgálta, és fel lehet újítani, de én vettem egy másik autót, mert az életnek menni kellett tovább.Az autó most itt áll az udvaromon.
Teljes LPG szett benne, szinte karcmentes jó illatú belső tér, nemrég cserélt lengéscsillapítók, stabilizátor rúd, lengőkarok, újszerű gyertyák..., levehető vonóhorog, alufelnik, minden ekektromos cucc működik az antenna kivételével, klímát beleértve.

Mivel egy méltó utódot találtam ennek a világ talán legjobb családi/utazó személyautójának, így itt fog állni az udvaromon, és ha valakinek kellenek alkatrészek, bármi, akkor jöhet, szerelheti, viheti, megegyezünk baráti árban.
Persze ilyen állapotban ez egy kitűnő tartalék alkatrész autó lehetne a hengerfej kivételével,  legjobb az egészet egyben elvinni, olyan áron hogy 'mindenkinek megérje'.


Deka

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1101
Re:Beszélgessünk
« Válasz #6216 Dátum: 2019.06.25 21:05:57 »
Srácok, a tegnapi napon T27-esem szervizelése végett egy délelőttöt töltöttem a kereskedésben-műhelyben. Az új Camry egy csoda. Veszettül tetszik, nagy kár, hogy kombija nincs. Tágas, világos, kényelmes, fenséges, egy igazi "limuzin"

Ami még fura: az erősebb Corolla TS hybrid 2.0 180LE 8Mft+ ról indul... a Camry 10.5-ről. Nagyon "fújják" a Corolla nimbuszt, amihez képest a Camry egyszer csak ott áll csendesen a szalonokba, de ár-érték arányban... szerintem komolyan el kellene ezen gondolkodni
'10 Avensis 1.8 Valvematic Wagon
'07 Yaris  1.8 TS

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9376
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Beszélgessünk
« Válasz #6217 Dátum: 2019.06.26 08:41:21 »
Ami még fura: az erősebb Corolla TS hybrid 2.0 180LE 8Mft+ ról indul... a Camry 10.5-ről. Nagyon "fújják" a Corolla nimbuszt, amihez képest a Camry egyszer csak ott áll csendesen a szalonokba, de ár-érték arányban... szerintem komolyan el kellene ezen gondolkodni
Igen, a Camry szerintem is jobb vétel. Iszonyatosan jól megcsinálták, egyenlőre csak keveset vezettem, de nagyon meggyőző.
Nálam marad egy T27 Wagon és akkor jöhet mellé a sedan Camry  ;)

kustora

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 146
    • mokusradio
Re:Beszélgessünk
« Válasz #6218 Dátum: 2022.08.21 13:05:06 »
Sziasztok,
Tavaly decemberben vettem meg: évj.: 2002. 3.0  V6 automata
Fokozatosan elkezdtem mindent megcsinálni rajta (VSC hiba, oxigénszenzor, kerékcsapágy, kormánycsukló, stb.) még az ütött-kopott rendszámtáblát is lecserélem egy újra.
Erre elhagyta magát a váltó. Semmire nem reagál, szerintem kuka.
Tud valaki bontott váltót ebbe a típusba? Mi a kódja vagy cikkszáma, ami alapján kereshetek?
Land Cruiser J90,  RAV4 2.0

vd1234

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10225
  • Toyota Carina E 1994 sedan (japán verzió;) )
Re:Beszélgessünk
« Válasz #6219 Dátum: 2022.08.21 13:41:22 »
Sziasztok,
Tavaly decemberben vettem meg: évj.: 2002. 3.0  V6 automata
Fokozatosan elkezdtem mindent megcsinálni rajta (VSC hiba, oxigénszenzor, kerékcsapágy, kormánycsukló, stb.) még az ütött-kopott rendszámtáblát is lecserélem egy újra.
Erre elhagyta magát a váltó. Semmire nem reagál, szerintem kuka.
Tud valaki bontott váltót ebbe a típusba? Mi a kódja vagy cikkszáma, ami alapján kereshetek?

Szia!

A www.toyodiy.com oldalon alvázszám(VIN) alapján könnyen beállítod az autódat, ott pedig szerepelnie kell a váltó típusának is.
A váltó típusa Carinán a tűzfalon levő adattáblán is rajta van, pl. az autó színének kódjával együtt. Itt egy példa a körülbelüli (alvázszám nélküli) keresés eredményére, gondoltam automata váltós. Ha véletlenül pont egy U140 váltód lenne, akkor itt egy kis értekezés róla, pl. a memória resetről.
Ha megvan  váltó típusa, akkor szintén a toyodiy segítségével a cikkszáma alapján meg tudod nézni, hogy az a váltó milyen Toyotákon/Lexusokon fordul elő, így könnyebben lehet donort találni.
« Utoljára szerkesztve: 2022.08.21 14:02:47 írta vd1234 »