Szerző Téma: D-4D  (Megtekintve 1012330 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

HITMAN

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 145
D-4D
« Válasz #960 Dátum: 2006.05.11 17:02:36 »
Idézetet írta: norbi1974
Idézetet írta: "Sniper"
Idézetet írta: "norbi1974"


Kotelezore meg messze messze a posta biztosito a legjobb,  fele a tobbinek majdnem... azzal ugysem nekem lesz dolgom ha netan ugy adodik, ugyhogy ennek nagyon utanna sem jartam milyen szolgaltatasok vannak, fizetem mert kotelezo, de ugysem erint igy mindegy csak a legolcsobb legyen cimszoval neztem ki ezt...

Nekem is a Postánál van a kötelezõm, mert az ugye KIT ÉRDEKEL? :nagymosoly: Nekem az úgysem fizet. .


Költségminimalizálásnak nem rossz ez a taktika, de már meg ne haragudj szavamért, egyébként kissé ellenszenves a hozzáállásod. Neked az tényleg nem fizet, de, gondolom, lehervadna a nagymosoly az arcodról, ha pl. Sniper kollega törné össze a szép autódat (ne adja isten  :szomoru: ), és lazán odavetné, hogy menj a Posta Biztosítóhoz, behajtani a károdat...  :shock:
Persze, a többi biztosító sem angyal, de ezek az óccsó biztosítók (MÁV, KÖBE, Posta, stb.) a legalja kategória...

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
D-4D
« Válasz #961 Dátum: 2006.05.11 18:06:41 »
Idézetet írta: "norbi1974"
Én hiszek neked, de nekem 8597Ft/hó 10% és 50eFt önrész mellett. :kacsint:

Nekem is ennyi az Allianznál  :kacsint:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

Peti

  • Vendég
D-4D
« Válasz #962 Dátum: 2006.05.11 19:47:09 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "Peti500"
Az erõsebb 2ezres simán lenyom, viszont a fogyasztása már nem annyira „egy álom” az 1.4benyához képest… aszem ezt írtam…

Az azonos vezetési mód melletti 1 liter minusz még így is tutira megvan. Ha nyomod neki, még nagyobb a difi a dízel javára  :kacsint:
Egyébként meglepõen keveset esznek ám a 2 literesek is... Néhány decivel ha több, mint a kisdízel.

De az erõsebbik dízelnek nincs is összehasonlítható vetélytársa a Corolla motorkínálatból, szóval minden ilyen törekvés értelmetlen szerintem. Ha lenne 1.8-as vagy 2 literes benzines, esetleg azzal...


Na ez a baj, hogy nincs 1.8 v. 2ezres benzines… :turelmetlen:
Gondolkodás nélkül olyat vettem volna… :mrgreen:

Egy 1.8-as, 140lovas VVT-i-vel szó nélkül kibékülnék nagyon-nagyon sokáig… :vezetes:  :10:
(pláne hogy sztem alig fogyasztana többet egy 1.4-1.6-nál… :hmm: )

De olyat nem csináltak… Hogy miért… :szemforgat:

Amúgy (ahogy Te is írtad) egy lityivel járkál „finomabban” a 2ezres D4D, a 116lovasok nagyon jól mennek, viszont cserébe szépen elkérik az árát... :kacsint:  (ráadásul a legtöbb szürkeimport... :szomoru: )

Sniper

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 87
D-4D
« Válasz #963 Dátum: 2006.05.11 19:57:12 »
Idézetet írta: "HITMAN"
Persze, a többi biztosító sem angyal, de ezek az óccsó biztosítók (MÁV, KÖBE, Posta, stb.) a legalja kategória...


Nem olyan veszes, kezd egyre jobb lenni mar a Posta Biztosito Rt is...

Mas: Beszeltem a kereskedo sraccal, Kecskemetre meg nem erkezett meg a jargany  :sir:  es o sem tudja miert, probalta elerni az illetekeseket, de azok nem vettek fel... holnap talan lesz tobb infom  :elkeseredett:
z élet egy szar játék... de a grafikája nagyon ottvan! ;)

ManUU

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 48
D-4D
« Válasz #964 Dátum: 2006.05.12 02:54:02 »
több, mint 1000 km BP és környéke közlekedés után egy-két érdekesség a D-4D mmt coriban:
- bizony az angol illesztés az angol: itt-ott zörög, rádió felett kicsit elengedett vmi patent (alig észrevehetõ)
- aut váltó, ha pirosnál kihúzom N-be, kb 10 mp után kattan egyet (nem mindig...)
- kormány mögül néha sistergõ hang jön leállítás után (mintha a szervó még dolgozna....) "néha"= eddig 2x volt

utóbbi két pontra tudtok magyarázatot? szeretek minél jobban összecsiszolódni a kocsimmal, ezért az elején különösen kritikus vagyok minden nesszel szemben.

egyébként ragyogó városi kocsi, s úgy vettem észre 140-150-ig jól gyorsul. hiába 1.4-es, azért képes belepréselni az ülésbe, és az jó.
átlag fogyi: elsõ 1000 km alatt 5,5 liter.

PParker

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 624
D-4D
« Válasz #965 Dátum: 2006.05.12 06:59:09 »
Sziasztok!

Egy gyors kérdés: Egy új Corolla CD lejátszója lejátsza a másolt, és az újra írható CD-ket?  :hmm:

Köszönöm!
zt értem, hogy gõzgép. De mi hajtja?!

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
D-4D
« Válasz #966 Dátum: 2006.05.12 07:52:48 »
Idézetet írta: "Peti500"
Egy 1.8-as, 140lovas VVT-i-vel szó nélkül kibékülnék nagyon-nagyon sokáig… :vezetes:  :10:
(pláne hogy sztem alig fogyasztana többet egy 1.4-1.6-nál… :hmm: )

Talán az újba már beleteszik majd, a Civic konkurencia miatt. A fogyasztása tényleg nem lenne sokkal több.
(egyébként csak Európában nincs benne az 1.8-as motor :( , viszont a dízelek meg csak Európában vannak :) )
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Peter

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1629
D-4D
« Válasz #967 Dátum: 2006.05.12 08:05:05 »
Idézetet írta: "PParker"
Sziasztok!

Egy gyors kérdés: Egy új Corolla CD lejátszója lejátsza a másolt, és az újra írható CD-ket?  :hmm:

Köszönöm!


Az enyem 2004-es, es lejatsza mindkettot.

Freestyler

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 166
D-4D
« Válasz #968 Dátum: 2006.05.12 09:05:08 »
Idézetet írta: "Peter"
Idézetet írta: "PParker"
Sziasztok!

Egy gyors kérdés: Egy új Corolla CD lejátszója lejátsza a másolt, és az újra írható CD-ket?  :hmm:

Köszönöm!


Az enyem 2004-es, es lejatsza mindkettot.


Az enyém 5 hónapos és szintén lejátsza mindkettõt.

PParker

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 624
D-4D
« Válasz #969 Dátum: 2006.05.12 09:09:04 »
Köszöntem!

Megnyugodtam, mert a kezelési útmutató meg azt írta, hogy nem.  :mivan:
De nagyon furcsáltam... :hmm:
zt értem, hogy gõzgép. De mi hajtja?!

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
D-4D
« Válasz #970 Dátum: 2006.05.12 09:51:16 »
Idézetet írta: "PParker"
Köszöntem!

Megnyugodtam, mert a kezelési útmutató meg azt írta, hogy nem.  :mivan:
De nagyon furcsáltam... :hmm:


Az újraírhatóból válogatós, a Philipsekkel hadilábon áll, Verba, TDK jöhet neki, a sima írhatóból a leg gagyibbakat is megeszi.
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
D-4D
« Válasz #971 Dátum: 2006.05.12 09:53:56 »
Idézetet írta: "PParker"
... mert a kezelési útmutató meg azt írta, hogy nem.  :mivan: ...

Az azért van, mert ezáltal szeretnék magukat jogilag védeni az ellen, ha véletlenül mégsem olvasná az újraírható vagy írott cd-ket.
Mint ahogy az egy-másfél liter/1000km olajfogyasztás is "normális"-nak van írva, hasonló okokból  :kacsint:
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
D-4D
« Válasz #972 Dátum: 2006.05.12 10:43:26 »
Más, tök jó hír: ma hívtak, hogy megérkezett a járgány, lehet menni intézni a hitelt!  :nagymosoly:
Még egy hét kb, és új gép ?!?!
Gabe 254.

Peti

  • Vendég
D-4D
« Válasz #973 Dátum: 2006.05.12 10:50:41 »
Idézetet írta: "ManUU"
...bizony az angol illesztés az angol: itt-ott zörög, rádió felett kicsit elengedett vmi patent (alig észrevehetõ)
 


Wáááá… :tepemhajam:  
Már megint ez az angolnemangol téma…
Haver 2005. októberi Corija ECHTE Japcsi… És ugyanúgy zörög a rádió felõl… :roll:  :sebaj:

norbi1974

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 549
D-4D
« Válasz #974 Dátum: 2006.05.12 11:02:09 »
Idézetet írta: "Peti500"
Idézetet írta: "ManUU"
...bizony az angol illesztés az angol: itt-ott zörög, rádió felett kicsit elengedett vmi patent (alig észrevehetõ)
 


Wáááá… :tepemhajam:  
Már megint ez az angolnemangol téma…
Haver 2005. októberi Corija ECHTE Japcsi… És ugyanúgy zörög a rádió felõl… :roll:  :sebaj:

Enyém is Angol. A magnó körül már nem zörög, mert erõsebb nyomkodás után valami (gondolom egy fül) a helyére kattant és azóta néma, mint a sír. Viszont a hátsó nyekergéstõl begolyózom!  :rolleyes:  :hipnozis:  :tepemhajam:

Miért, miért mindig ééééén? :sir:
gy :toy: FAN!
Toyota Corolla 1.4 VVTi Luna 2006
Toyota Yaris 1.3 VVTi Max 2005