Szerző Téma: D-4D  (Megtekintve 1010597 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Steven

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 31
    • http://domino-zenekar.tar.hu
D-4D
« Válasz #855 Dátum: 2006.04.25 17:17:38 »
Üdv!

Valóban szörnyû a várakozás, már nem is emlékszem mikor rendeltem meg az autót, de nekem már csak a jövõhét vasárnapig kell várni a szállításra. Mennyi idõ még üzembehelyezik?
indent megteszek, hogy én legyek az elsõ, hisz a fõdíj egy csíkos napernyõ..

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
D-4D
« Válasz #856 Dátum: 2006.04.25 18:25:55 »
Idézetet írta: "Steven"
Mennyi idõ még üzembehelyezik?

Kb. 1 hetet számolhatsz.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
D-4D
« Válasz #857 Dátum: 2006.04.25 22:52:50 »
Idézet
Egy erdekes dolgot talaltam az autoval kapcsolatban: luna szereltsegu, ami tobbek kozott konnyufem felniket jelent, teljes erteku acel potkerekkel. De: az acelkerekhez masfajta csavar kell, de azt persze nem kaptam. Ha valemelyikotoknek azonos konfigja van: nalatok mi a helyzet ezzel kapcsolatban?


Ezen én is pont most kezdtem gondolkodni a mostani autó kapcsán, pedig 3 éve használom. Nekem is különbözik a kétféle felni csavarja. Szeke! Készüljön Csonka kolléga, fogok kérni az autóhoz 4 db lemezfelnihez való csavart az átvételkor! Just in case...
Gabe 254.

antocian

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 74
D-4D
« Válasz #858 Dátum: 2006.04.26 06:54:28 »
Én "ajándékba" kaptam anno egy éve az alufelniket, így kaptam lemez és alufelnihez is csavarokat természetesen... :pofa:
Bár ahogy hallom, a mostani akcóban eleve alufelnivel adják a vasakat.
Kérjetek ajándékba lemezfenit :nagymosoly: akkor biztos jár csavar is hozzá...
A.
Biztonság mindenek felett...
Corolla D-4D MMT / Auris Hybrid

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
D-4D
« Válasz #859 Dátum: 2006.04.26 08:49:06 »
Idézetet írta: "Kgabe"
Szeke! Készüljön Csonka kolléga, fogok kérni az autóhoz 4 db lemezfelnihez való csavart az átvételkor! Just in case...

Affirmative...
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

norbi1974

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 549
D-4D
« Válasz #860 Dátum: 2006.04.26 09:35:59 »
Én sem kaptam külön csavarokat az acél felnihez, :szomoru: de az új felnimhez más csavarokat kaptam, az biztos jó. :kacsint: A gumis ismerõsömnek, pedig nem volt problémája a gyári alufelni csavarokkal sem. 2 hétig G-Astra lemez felnik voltak a kocsimon (várnom kellett a 16"-os alukra, a gyárilag kapott nyári gumikat meg eladtam) és mivel az Astra csavarjai NEM jók, így muszály volt a gyáriakat rárakni. A gumis srácoknak csak azzal volt egy pici gondjuk, hogy ugye az Astrának 60-as, nekünk meg 54-es az agyméret. A csavarokkal kapcsolatban csak esztétikai gond merült fel. :nagymosoly: Õk azt mondták a csavar kúpozása tökéletes a lemezfelnikhez. :hmm:
gy :toy: FAN!
Toyota Corolla 1.4 VVTi Luna 2006
Toyota Yaris 1.3 VVTi Max 2005

Sniper

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 87
D-4D
« Válasz #861 Dátum: 2006.04.26 10:30:14 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "Kgabe"
Szeke! Készüljön Csonka kolléga, fogok kérni az autóhoz 4 db lemezfelnihez való csavart az átvételkor! Just in case...

Affirmative...


Ezekszerint atvetelkor ezt is meg kell neznem :) erre nem gondoltam volna... de mindenfelkeppen fogok kerni en is ha ez a szitu (bar en Kecskemetre megyek majd nem Kiskorosre, nemtom ott lesz-e a szalonban...)
z élet egy szar játék... de a grafikája nagyon ottvan! ;)

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
D-4D
« Válasz #862 Dátum: 2006.04.27 16:07:32 »
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "ptomi"
Igazából nem is értem a Corollára miért kell annyit várni. Én tavaly év végén vettem az enyémet, akkor két hét alatt hozták...

Ahogy Sniper is mondta: leginkább a lunákra, a dízelekre, és a különleges színekre kell várni.


Ja . Várni kell mindenre , ami kicsit is eltér a tömegízléstõl , pl. nem kibaxott szürke színû , már elnézést  :robbanfej: ... bocs de mindig eldurran a fejem , ha eszembe jut , hogy jóbarátnémmal is így vétették meg a szürke autót a vágyott piros helyett , pedig mindig is utálta a szürkét ... azóta is , valahányszor látok egy piros Corollát , mindig megállapítom , hogy MENNYIVEL szebb  :sir:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Sniper

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 87
D-4D
« Válasz #863 Dátum: 2006.04.27 16:16:15 »
Egykis kromofag segit a gondon  :nagymosoly: csak nehogy elmond, hogy Te voltal... (gyk.: legyen ok az ujrafenyezesre :ordog: )
z élet egy szar játék... de a grafikája nagyon ottvan! ;)

ptomi

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 96
D-4D
« Válasz #864 Dátum: 2006.04.27 16:23:44 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "Szeke"
Idézetet írta: "ptomi"
Igazából nem is értem a Corollára miért kell annyit várni. Én tavaly év végén vettem az enyémet, akkor két hét alatt hozták...

Ahogy Sniper is mondta: leginkább a lunákra, a dízelekre, és a különleges színekre kell várni.


Ja . Várni kell mindenre , ami kicsit is eltér a tömegízléstõl , pl. nem kibaxott szürke színû , már elnézést  :robbanfej: ... bocs de mindig eldurran a fejem , ha eszembe jut , hogy jóbarátnémmal is így vétették meg a szürke autót a vágyott piros helyett , pedig mindig is utálta a szürkét ... azóta is , valahányszor látok egy piros Corollát , mindig megállapítom , hogy MENNYIVEL szebb  :sir:


Nemtom én feketét akartam eleve , bézs kárpittal, dízelben és sol-t, hozták két héten belül. Ha MMT-vel kérem még hamarabb jön, de avval nem akartam bohóckodni...

szazketto

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 664
D-4D
« Válasz #865 Dátum: 2006.04.27 18:10:34 »
Idézetet írta: "Palaczk"
... azóta is , valahányszor látok egy piros Corollát , mindig megállapítom , hogy MENNYIVEL szebb  :sir:

Vagy válts barátnõt  :ordog:  bocs :)

ptomi

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 96
D-4D
« Válasz #866 Dátum: 2006.04.27 19:29:46 »
Idézetet írta: "szazketto"
Idézetet írta: "Palaczk"
... azóta is , valahányszor látok egy piros Corollát , mindig megállapítom , hogy MENNYIVEL szebb  :sir:

Vagy válts barátnõt  :ordog:  bocs :)

 :marok: Hát igen a piros tényleg elég gyatra...

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
D-4D
« Válasz #867 Dátum: 2006.04.27 20:14:15 »
Idézetet írta: "ptomi"
Idézetet írta: "szazketto"
Idézetet írta: "Palaczk"
... azóta is , valahányszor látok egy piros Corollát , mindig megállapítom , hogy MENNYIVEL szebb  :sir:

Vagy válts barátnõt  :ordog:  bocs :)

 :marok: Hát igen a piros tényleg elég gyatra...


Gyatra ? :kacag:

Mondjuk , a fekete is szép , jól áll a kocsinak . Ez tény , nem is szidtam soha , tetszenek a fekete autók . De pirosban dögösebb . Szerintem . Ami még nagyon állat , az az új kék , ami a Luna bevezetése óta van - most nem ugrik be a neve . Na , AZ lenne valszeg a szín , amit én választanék , ha most ilyen autót vennék . 2. helyezett piros , 3. helyezett fekete .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
D-4D
« Válasz #868 Dátum: 2006.04.27 20:17:43 »
Idézetet írta: "szazketto"
Idézetet írta: "Palaczk"
... azóta is , valahányszor látok egy piros Corollát , mindig megállapítom , hogy MENNYIVEL szebb  :sir:

Vagy válts barátnõt  :ordog:  bocs :)


Mér' ? Magam miatt nem tetszik , nem õmiatta . Hányok ettõl a fekete-fehér fotóra emlékeztetõ utcaképtõl , amit a sok színtelen autó okoz  :vom: ... micsoda egy gyászos divat ! Na mindegy , ízlés dolga . De az ízlést félretéve is dögunalom  :ordog:

Amúgy nem a barátnõm , hanem a JÓbarátnõm . Jóbarát , csak nincs rá igazán megfelelõ -nõnemû- szó (a "haverinától" kiráz a hideg) . Azért is írom mindig így .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

norbi1974

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 549
D-4D
« Válasz #869 Dátum: 2006.04.27 20:28:11 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Idézetet írta: "ptomi"
Idézetet írta: "szazketto"
Idézetet írta: "Palaczk"
... azóta is , valahányszor látok egy piros Corollát , mindig megállapítom , hogy MENNYIVEL szebb  :sir:

Vagy válts barátnõt  :ordog:  bocs :)

 :marok: Hát igen a piros tényleg elég gyatra...


Gyatra ? :kacag:

Mondjuk , a fekete is szép , jól áll a kocsinak . Ez tény , nem is szidtam soha , tetszenek a fekete autók . De pirosban dögösebb . Szerintem . Ami még nagyon állat , az az új kék , ami a Luna bevezetése óta van - most nem ugrik be a neve . Na , AZ lenne valszeg a szín , amit én választanék , ha most ilyen autót vennék . 2. helyezett piros , 3. helyezett fekete .

A Corollám fekete, anyu Yarisa piros. Szerintem kis autónak sokkal jobbban áll a piros. Nekem spec a Corollában nem tetszik. :nagymosoly:
gy :toy: FAN!
Toyota Corolla 1.4 VVTi Luna 2006
Toyota Yaris 1.3 VVTi Max 2005