Szerző Téma: Beszélgessünk...  (Megtekintve 3316580 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

fejes.i

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 33
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16425 Dátum: 2016.09.28 15:25:18 »
priusclub.hu , de a regisztráció előtt egy nemzetbiztonsági átvilágítást végez rajtad az admin. :D Ott már találsz válaszokat és kérdezhetsz is.
:lol:

fejes.i

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 33
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16426 Dátum: 2016.09.28 15:38:41 »
priusclub.hu , de a regisztráció előtt egy nemzetbiztonsági átvilágítást végez rajtad az admin. :D Ott már találsz válaszokat és kérdezhetsz is.
Ja, hogy az már faccebook! Oda nem megyek. Azt nem szeretem...

kowee

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1254
  • Storage Admin
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16427 Dátum: 2016.09.28 15:57:23 »
Ja, hogy az már faccebook! Oda nem megyek. Azt nem szeretem...
Puszta feltételezés. Azért nem szereted, mert a belépési kérelmed az üres profil miatt elutasították a moderátorok.
"Új tagok figyelmébe. Elkerülendő a spammelést, trollkodást arctalan, üres és/vagy frissen létrehozott profilokat csak belső ajánlás esetén engedélyezünk.
www.priusclub.hu"
A tiéd pedig ilyen volt (már ha a név alapján megegyezik veled)

evizoli

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 29
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16428 Dátum: 2016.09.28 17:53:26 »
Üdv mindenkinek!
Szeretnék 15" -os alufelnit venni  2010-es PIII-ra. A következő a dilemmám:  több oldalon  6,5Jx15 ET35-38 méretet írnak, míg a szervizkönyve (valamint ez az oldal: http://www.wheel-size.com)    6Jx15 ET45 méretet ajánl.
Van-e számottevő különbség, főleg az eltérő ET miatt vagy nyugodtan vehetem bármelyiket, ha találok megfelelő felnit?
Köszönöm a segítő válaszokat!

edk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 515
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16429 Dátum: 2016.09.28 17:59:02 »
Üdv mindenkinek!
Szeretnék 15" -os alufelnit venni  2010-es PIII-ra. A következő a dilemmám:  több oldalon  6,5Jx15 ET35-38 méretet írnak, míg a szervizkönyve (valamint ez az oldal: http://www.wheel-size.com)    6Jx15 ET45 méretet ajánl.
Van-e számottevő különbség, főleg az eltérő ET miatt vagy nyugodtan vehetem bármelyiket, ha találok megfelelő felnit?
Köszönöm a segítő válaszokat!
ET45 a gyári méret, de nyugodtan használhatod a 38-at vagy 39-et.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16430 Dátum: 2016.09.28 19:05:10 »
Ja, hogy az már faccebook! Oda nem megyek. Azt nem szeretem...

Te kevered a dolgokat:   Van a Toyotaclub, ennek ez itt a fóruma, ráadásul a Prius topic.  Van a Priusclub.hu honlap, ahol erős szűrés van a tartalom miatt, és van a Facebook Toyotaclub oldal és a Facebook Priusclub oldal.

A Toyotaclub és a Priusclub nem egy és ugyanaz, jóllehet vannak tagi átfedések.

Tehát kéretik nem összekeverni a dolgokat.  :flowers:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

gboysoft

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 23
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16431 Dátum: 2016.09.28 21:02:05 »
Sziasztok,

Tud valaki olyan szervízt Budapest környékén, ahol szombaton is végeznek vásárlás előtti átvizsgálást?  :helpsmilie:

Sziasztok!

dert

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 365
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16432 Dátum: 2016.09.28 21:42:55 »
Bocsanat, ezzel kevertem:

http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/prius/toyota_prius_1.8_hsd_executive_leather_automata_solarteto_bor_nagynavi_kamera-10583737

A kereskedot mult heten hetfon hivtam, azt mondta hogy a tulajra var, hogy behozza, azert nincsenek kepek az autorol. Azota hozza a tulaj es azota sincsenek kepek.

Amit linkeltel az lett volna a masik kiszemelt auto, de majdnem 5 millioert egy kicsit draga.

Ponterno-t surun nezegetem, de nem nagyon lattam meg olyat ami tetszett volna. Kell sajnos az a HUD :P

Ez is túlárazott.  :hmmmm:

reho

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 310
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16433 Dátum: 2016.09.28 22:22:42 »
Tényleg nem akarom bántani a céget, nem tudok rólunk semmit, de ezeken a videókon nagyon jókat "mosolyogtam" [rohog] http://www.hibridauto.hu/kisfilm-sorozat

fejes.i

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 33
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16434 Dátum: 2016.09.28 22:55:21 »
Puszta feltételezés. Azért nem szereted, mert a belépési kérelmed az üres profil miatt elutasították a moderátorok.
"Új tagok figyelmébe. Elkerülendő a spammelést, trollkodást arctalan, üres és/vagy frissen létrehozott profilokat csak belső ajánlás esetén engedélyezünk.
www.priusclub.hu"
A tiéd pedig ilyen volt (már ha a név alapján megegyezik veled)
Ez a puszta feltételezés. Valóban, van egy üres profilom, mert a munkám miatt kell két közösségi oldalt működtetnem, de magánszemélyként irtózom attól, hogy bármi az életemből oda kerüljön. A fényképem vagy bármi.
Nem akarom, hogy bárki ismerősnek jelöljön... stb.
Vagyis: nem a prisuklubbal van bajom, hanem a facebook természetével.
Erről van szó.
Ezen a néven (ami valódi, nem pedig egy fantázia nicknév sok helyen meg lehet találni a jelenlétemet különböző fórumokon, fotós, terepjárós, kávés, hifis témakörökben.
De a facebook más dolog... ezért ha az kell a "klubnak", hogy ott legyen a képem, miegyebem, akkor kösz, nem.
« Utoljára szerkesztve: 2016.09.28 23:04:38 írta fejes.i »

fejes.i

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 33
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16435 Dátum: 2016.09.28 22:56:49 »
Te kevered a dolgokat:   Van a Toyotaclub, ennek ez itt a fóruma, ráadásul a Prius topic.  Van a Priusclub.hu honlap, ahol erős szűrés van a tartalom miatt, és van a Facebook Toyotaclub oldal és a Facebook Priusclub oldal.

A Toyotaclub és a Priusclub nem egy és ugyanaz, jóllehet vannak tagi átfedések.

Tehát kéretik nem összekeverni a dolgokat.  :flowers:
Nem hiszem, hogy összekevertem.

kowee

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1254
  • Storage Admin
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16436 Dátum: 2016.09.29 00:15:37 »
Ez a puszta feltételezés. Valóban, van egy üres profilom, mert a munkám miatt kell két közösségi oldalt működtetnem, de magánszemélyként irtózom attól, hogy bármi az életemből oda kerüljön. A fényképem vagy bármi.
Nem akarom, hogy bárki ismerősnek jelöljön... stb.
Vagyis: nem a prisuklubbal van bajom, hanem a facebook természetével.
Erről van szó.
Ezen a néven (ami valódi, nem pedig egy fantázia nicknév sok helyen meg lehet találni a jelenlétemet különböző fórumokon, fotós, terepjárós, kávés, hifis témakörökben.
De a facebook más dolog... ezért ha az kell a "klubnak", hogy ott legyen a képem, miegyebem, akkor kösz, nem.
Rendben megértem. Nekem viszont az a feladatom hogy a csoport kultúrált, spammektől és trolloktól mentes formáját fenttartsam. Ehhez viszont elengedhetetlen lefektetni bizonyos szabályokat.  De mint említettem, a te döntésed. A priusclub.hu oldalon pedig semmilyen szűrés nincs. Ott csak azért kell a regisztráció, hogy a fent lévő, (egyébként jogvédett anyagokat) spam botok (automatizált programok) ne térképezzék fel és ne kerüljön ki a teljes netre ezek forrása.

fejes.i

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 33
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16437 Dátum: 2016.09.29 05:52:32 »
Rendben megértem. Nekem viszont az a feladatom hogy a csoport kultúrált, spammektől és trolloktól mentes formáját fenttartsam. Ehhez viszont elengedhetetlen lefektetni bizonyos szabályokat.  De mint említettem, a te döntésed. A priusclub.hu oldalon pedig semmilyen szűrés nincs. Ott csak azért kell a regisztráció, hogy a fent lévő, (egyébként jogvédett anyagokat) spam botok (automatizált programok) ne térképezzék fel és ne kerüljön ki a teljes netre ezek forrása.
Nincs vita köztünk, nem hiszem, hogy írtam volna olyant, ami bírálja ezt a metódust. Igen tudom, az oldalra már gond nélkül sikerült regisztrálnom és onnan hasznos anyagokhoz jutni.
Az autóm holland eredetű, holland mindennel. Ahhoz képest jól jöttek magyar-angol anyagok.

balogh197528

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 12
Re:Beszélgessünk...
« Válasz #16438 Dátum: 2016.09.29 10:35:13 »
Érdeklődnék, hogy ezt a gyertyát néztem ki a prius 2-es autómba ha van valaki tud olcsobbat az nyugodtan írhat megköszönöm szépen.

edk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 515